• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(1 583)
  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 994 370 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 23 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 1 846 680 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 22 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 653 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 827 145 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-04, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-28, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie 63 m2
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 63 m2

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 63 m2, blisko metra trocka. Mieszkanie na 2 piętrze bez windy. Mieszkanie własnościowe, bez obciążeń.

  • Hit lokalizacyjny! 3 pokoje, 2 balkony, ul.Żurawia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 1 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy.Lokal znajduje się na 4. piętrze 7‑piętrowego bloku z windą,...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Sady Żoliborskie ul. Sybilli

    Warszawa » Żoliborz » ul. Sybilli

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Żoliborzu/Sady Żoliborskie. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokoj...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Stary Żoliborz ul. Promyka Kazimier...

    Warszawa » Żoliborz » ul. Promyka

    • 2 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Starym Żoliborzu. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokojna okolica...

  • Mokotów | Plac Unii | 82 m² | 3 p. + kuchnia

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 399 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej — w jednej z najlepiej skomu...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Zabielska

    Warszawa » Wawer » ul. Zabielska

    • 5 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mies...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze
    1 / 10
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • 3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM
    1 / 15
    3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: Warszawa, Wesoła, ul. Kilińskiego 31 Budynek: kamienica z 1934 roku, 2 piętra Piętro: parter Liczba pokoi: 3 Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 pokoje Wysokość: 315...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 754 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m², położone w Warszawie – Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Loka...