• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(880)
  • 1 / 3
    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 536 943 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - t...

  • 1 / 3
    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 609 560 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 534 528 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,96 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Mieszkanie 61m2 do remontu, ,dobra lokalizacji
    1 / 16
    Mieszkanie 61m2 do remontu, ,dobra lokalizacji

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi,...

  • 2 pokoje przy Parku Dworskim  Nowy Bytom
    2 pokoje przy Parku Dworskim Nowy Bytom

    Ruda Śląska

    • 232 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,67 m², położone w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul. Pokoju. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, dw...

  • 3 pokoje dla rodziny na os. Witosa + 2 balkony
    3 pokoje dla rodziny na os. Witosa + 2 balkony

    Katowice

    • 636 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja. 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym...

  • 3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!
    1 / 12
    3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, S86 czy A4. W pobliżu znajd...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa
    Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa

    Ruda Śląska

    • 315 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60m, położone na 4 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Lokal mieszkalny charakteryzuje s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 740 175 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: -...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 722 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się:...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m² oraz 83,61 m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze oraz...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,94m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej ka...

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Hermanice....

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 857 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w zielonej i spokojnej...

  • Mieszkanie Bytom, Łużycka
    Mieszkanie Bytom, Łużycka

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20m² zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu w cichej i spo...

  • Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I
    1 / 3
    Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I

    Gliwice

    • 343 392 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha

    Bytom

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym wieżowcu przy...

  • Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem
    Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem

    Gliwice

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², po...

  • 2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !
    2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !

    Ruda Śląska

    • 294 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie

    Ruda Śląska

    • 119 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z...