• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(880)
  • Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Poezji !! Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Poezji t...

  • 4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 7
    3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • 2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!
    1 / 6
    2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię

    Bytom

    • 270 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 41,60 m – Bytom, al. Legionów Możliwa zamiana na większe 3 pokoje , opcjonalny balkon w bytomiu Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkani...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 258 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...

  • 1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik
    1 / 12
    1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik

    Gliwice

    • 317 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym pot...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica
    1 / 7
    Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jasne i gotowe do zamieszkania trzy pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Przedwiośnie 14 Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie, położone na 4. piętrze w niskim, cztero...

  • Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka

    Bytom

    • 199 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w centrum Bytom przy ulicy Kasperka. To propozycja idealna zarówno dla...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Katowice

    • 630 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Katowic. Ul Moniuszki 14. Mieszkanie jest dwupokojowe z balkonem,kuchnia łazienka oraz korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica. W bloku znajdu...

  • Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic
    1 / 11
    Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic

    Katowice

    • 330 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie na ul.Wojciecha Korfantego 30 (obok Spodka) o powierzchni 31.87 mkw Mieszkanie w pełni wyposażone, umeblowane w skład AGD wchodzi zmywarka, pra...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnyc...

  • Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2
    1 / 6
    Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2

    Katowice

    • 482 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W Katowicach Ochojcu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z garażem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły wybudowanego w latach 80-tych. Do nierucho...

  • Mieszkanie Bytom Łagiewniki

    Bytom » Łagiewniki

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 39,91 m² w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, przy ulicy Górnośląskiej . To idealne mi...

  • Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²

    Chorzów

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² z dodatkową komórką wewnątrz mieszkania o powierzchni 3 m², położone na 8. piętrze w budynku przy ul. Księ...

  • mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia
    mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia

    Gliwice

    • 340 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie składające sie z 3-ech pokoi, kuchni, łazienki Centralne ogrzewanie miejskie- , ciepła woda z junkersa. OPŁATY 500 zł czynsz wraz z centralnym, OKOLICA :...

  • Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek
    1 / 16
    Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek

    Gliwice

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkaniem zajmuje się: Biuro Nieruchomości DUBROWSKA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Trynek w Gliwicach przy ul. Młodych Patriotów....

  • Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć
    1 / 9
    Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć

    Gliwice

    • 229 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    REZERWACJA ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33m2 położone na 3 ostatnim piętrze bloku budowanego w technologii tradycyjnej murowa...

  • 2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000
    1 / 10
    2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000

    Katowice

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    MIESZKANIE 49 m2 - 2 pokojowe Rozkład: duży przestronny salon 26m2 (także z możliwościa podzielenia ścianką na 3-4 pokoi) sypialnia ok.10m2, kuchnia (meble kuch), przedpokój, łazi...