• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sulejówkiem

(1 509)
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 3
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 836 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Nova Jeziorowa: Twoja enklawa spokoju w sercu Wawra Odkryj kameralną inwestycję w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Nova Jeziorowa...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 1 089 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners prezentuje: Mamy Państwu przyjemność przedstawić ofertę osiedla segmentów Nowa Zabielska 2 zlokalizowanej na Wawrze. Na inwestycji znajduje się 12 segmentów w zabudow...

  • 3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1
    1 / 9
    3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1

    Warszawa

    • 965 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 23 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż.  Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby...

  • Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka
    1 / 16
    Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka

    Ząbki

    • 525 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Ząbek przy ul. Zielenieckiej 13. Nieruchomość znajduje się na parte...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie, do wprowadzenia Zadbany, po remoncie budynek z 1975r Rama H - prężnie działająca Wspólnota Ekspozycja wschód-południe Loggia 8 m Piwn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Władysława Broniewskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Broniewskiego

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. pięt...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów

    Warszawa » Mokotów

    • 5 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu apartament na Mokotowie, Pole Mokotowskie. Osiedle Eko Park, przy Oranżerii z ochroną i monitoringiem. W osiedlu usługi, handel, gastronomia, dużo zieleni, cisza, spo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 620 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej na...

  • Twoje nowe 52 m² spokoju - Wyremontowane, widne
    1 / 16
    Twoje nowe 52 m² spokoju - Wyremontowane, widne

    Warszawa

    • 699 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie po prostu wnosisz walizki i zaczynasz nowy rozdział? Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiego Rembertowa (ul. Chruś...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (Bez pośredników i Agencji Nieruchomości) dwu-pokojowe mieszkanie na zielonej Ochocie - Rakowcu, o powierzchni 38,5 m. kw., na III piętrze w IV-piętrowym blok...

  • 2 pok, 2 balkony,  kamienica
    1 / 15
    2 pok, 2 balkony, kamienica

    Warszawa

    • 1 147 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły wybudowane...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska

    Warszawa

    • 1 174 181 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 12 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Pa...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 2 457 950 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 27 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 89,38 m2 usytuowane na VI piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pra...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 249 882 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy...

  • TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO
    TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 742 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM
    1 / 3
    OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe oddzielna kuchnia , Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane do zamieszkania od zaraz. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od...