• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Milanówkiem

(267)
  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 999 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Roz...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 459 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją i umó...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Brwinów
    1 / 8
    Mieszkanie Brwinów

    Brwinów

    • 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA. BIURO NIERUCHOMOŚCI OKAZJA PREZENTUJE: Do sprzedania mieszkanie po remoncie, w kamienicy bez-czynszowej w centrum Brwinowa. Tylko 250 metrów do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego ,osiedle XX-lecia.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,widnej kuchni,łaz...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 550 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,7 m2 zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kopernika. Mieszkanie położone na szóstym piętrze (winda)w bloku VI...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 525 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 na osiedlu Bairda. Mieszkanie składa się z: - salonu - pokój - pokój - łazienki - oddzielnej kuchni - przedpokoju - dużej loggi W pokojach...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 549 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jesteś w trakcie poszukiwań funkcjonalnego, ustawnego mieszkania z dużym balkonem? Chciałbyś aby Twoje mieszkanie nie wymagało wkładu fi...

  • Mieszkanie Żyrardów,
    1 / 5
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 309 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwa większe oraz jeden mniejszy pokój. Możliwość zakupu z wyposa...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 12
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz pięknego mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu? Dodatkowym atutem miałoby być PIERWSZE piętro i duży balkon? Jeśli tak,...

  • NOWE komfortowe M-4 z ogródkiem i miejscem garażowym
    1 / 13
    NOWE komfortowe M-4 z ogródkiem i miejscem garażowym

    Żyrardów

    • 875 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    POLECAM do sprzedania w Żyrardowie na os. Żeromskiego gotowe do zamieszkania , ładnie wykończone mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie o pow....

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m², położone na pierwszym piętrze. Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i jako pewna inwestycja po...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 880 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz przestronnego mieszkania z ogródkiem? Chciałbyś aby mieszkanie było nowocześnie zaaranżowane i wyposażone? Jeśli tak to ta ofer...

  • sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica
    1 / 6
    sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica

    Pruszków

    • 640 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, sprzedam mieszkanie na parterze , dwupokojowe , oddzielna kuchnia , balkon, piwnica. Wymieniona elektryka, kaloryfery, okna, hydraulika. Mieszkanie w Pruszkowie na os. Sta...