• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Milanówkiem

(267)
  • Mieszkanie Żyrardów
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń na spokojnym, zielonym osiedlu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta s...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 826 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 128 564 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 11 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Piastów, 2 pokoje do remontu
    1 / 11
    Piastów, 2 pokoje do remontu

    Piastów

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Ważna informacja! Mieszkanie będzie dopiero dostępne od 1 kwietnia 2027, także szukamy klienta który jest w stanie kupić już teraz i wynająć właścicielom to mieszkanie na wspomnian...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Warszawska

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca PKP oraz WKD) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy W...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 363 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M20 - Mieszkanie 2-pokojowe 36,35 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,35 m², położone na 2 piętrze (2/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 278 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    M1 - Nowoczesna kawalerka 27,8 m² - idealna na start lub inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,8 m², położona na parterze (0/3) w nowoczesnej inwestycji dew...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 532 100 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    M27 - Mieszkanie 3-pokojowe 53,21 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,21 m², położone na 3 piętrze (3/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • 3-pokojowe | 60 m² | Po generalnym remoncie |

    Żyrardów » ul. Nietrzebki

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m², Żyrardów, ul. Marii NietrzebkiPrzedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na I piętrze w budynku wielo...

  • 3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!
    1 / 12
    3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!

    Pruszków

    • 810 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow 51 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Powstańców na osiedlu Błękitne Tarasy z 2017 roku. Bardzo funkcjonalne i rozkładowe usyt...

  • 2 pokoje | 62 m² | winda | blisko PKP | centrum |

    Żyrardów » al. Aleje Partyzantów

    • 649 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie – 62 m², centrum, blisko PKP.Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane w centrum Żyra...

  • M-3 / 2 piętro os. Batorego
    M-3 / 2 piętro os. Batorego

    Żyrardów

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    POLECAM do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego, dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 58,60 mkw położone na drugim piętrze w budynku spółdzielczym 4 piętrowym, budowanym...

  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...