• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 588)
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Erazma Ciołka

    Warszawa » Wola » ul. Ciołka

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw., po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Ciołka.Układ mieszkania:- sypialnia z du...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego

    Warszawa

    • 869 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 809 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 47,73 mkw położone przy Alei Jana Pawła II na granicy Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na szóstym piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 944 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,...

  • Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)
    1 / 8
    Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)

    Warszawa

    • 835 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Bez dwóch zdań, to miejsce to raj. Kupujcie mieszczanie i szlachetnie rodzeni, młodzi i wy wiekiem doświadczeni, kupujcie majętni i wy z dziurawym mieszkiem. KUPUJCIE WSZYSCY, bo l...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Czerniakowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Czerniakowska

    • 6 150 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 25 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy apartament 240 m² w sercu WarszawyŚródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknemNa sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m², po...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 750 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wyb...

  • 2pok. 46m²,Piwnica,OsobnaKuchnia,SuperLokalizacja
    1 / 9
    2pok. 46m²,Piwnica,OsobnaKuchnia,SuperLokalizacja

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 45,60 m² mieszczące się przy Al. Waszyngtona w Warszawie. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze bloku mieszkalnego wypos...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Prestiż na Sadybie
    1 / 16
    Prestiż na Sadybie

    Warszawa

    • 1 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ponad stumetrowe mieszkanie (100,2m2) w przedwojennej „oficerskiej” kamienicy w Warszawie, przy forcie Sadyba. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze. Skł...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Pożarowa

    Warszawa » Targówek » ul. Pożarowa

    • 776 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 na parterze w budynku z 2009r. przy ulicy Pożarowej na Nowym Bródnie w dzielnicy Targówek. Budynek 5 piętrowy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Eugeniusza Lokajskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Lokajskiego

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 3 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu...

  • Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA
    1 / 16
    Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3‑pokojowe mieszkanie – Ursynów‑Centrum, ul. Szolc‑Rogozińskiego • Pow. użytkowa: 56,8 m² + piwnica ok. 2 m² • Rynek: wtórny, b...

  • Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze
    1 / 12
    Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z duży...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ursus - Skorosze | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 45 m² | balkon | osiedle zamknięte Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m², z...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocławek ul. Czechowicka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Czechowicka

    • 3 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 mkw z balkonem, zlokalizowane przy ul. Czechowickiej. Usytuowane na 5. piętrze w bloku mieszkalnym.Mieszkanie jest do umeblowan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ---------------------------------------- REZERWACJA -----------------------------------------------Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m² na wars...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego

    Warszawa » Wola » ul. Krępowieckiego

    • 727 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane za...

  • Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku

    Warszawa

    • 697 670 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 zlokalizowane w dzielnicy Targówek, w części Bródno, przy ulicy Ogińskiego. Mieszkanie składa się z przestronneg...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Katalońska

    Warszawa » Mokotów » ul. Katalońska

    • 2 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu wchodz...