• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 589)
  • Kawalerka premium południe warszawy
    1 / 5
    Kawalerka premium południe warszawy

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz bezpiecznego lokum? Oferuję wygodny pokój z kuchnią w chronionym bloku z recepcją, monitoringiem, ogrodzeniem, rowerownię i komórką lokatorską. Brak barier architektoniczny...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus
    1 / 16
    Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 1 249 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    LOKALIZACJA - Ursus, ul. Dzieci Warszawy 29 Na sprzedaż 4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,7 m², zlokalizowane w Warszawie, Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy 29....

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy

    Warszawa » Ursus » ul. Dzieci Warszawy

    • 1 299 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 16 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 2/3Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 299 000 złDodatki:- miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej

    Warszawa » Bielany » ul. Dąbrowskiej

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m², zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania:- Pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą jad...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka
    1 / 7
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka

    Warszawa

    • 200 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1680/2025 sprzeda udział w wysokości ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 62 położonego przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Alternatywy
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Alternatywy

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 20 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski ko...

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania na Mokotowie

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe ciche, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą, garderobą oraz dużym balkonem około 7 m kw. Mieszkanie ma świetny rozkład,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupokojowe mieszkanie do sprzedania w Centrum

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 18 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo do mieszkania przynależy niewielki schowek znajdujący się na tym samym piętrze. Mi...

  • Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie do sprzedania

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia czterech pokoi o powierzchni 82,40 m2. Mieszkanie obecnie posiada dużą oddzielna kuchnią z miejscem na jadalnię, łazie...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Filtrowa

    Warszawa » Ochota » ul. Filtrowa

    • 2 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela...bez prowizji tel [tel] Piękne pełne światła mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny umeblowany pokój z balkonem Wyposażona kuc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Książąt Mazowieckich

    Warszawa » Bielany » ul. Mazowieckich

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów

    Warszawa » Ursynów » ul. Wagów

    • 3 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposa...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Silnikowa

    Warszawa » Ursus

    • 1 499 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 17 431 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15).Nieruchomość znajduje się na 1 piętrz...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Dubieńska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Dubieńska

    • 5 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (Grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z c...

  • Gotowe do zamieszkania od zaraz | 2 pokoje, Ursynó
    1 / 8
    Gotowe do zamieszkania od zaraz | 2 pokoje, Ursynó

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, wykończone mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ul. Magellana 8. parter Lokal jest gotowy do natychmiastowego wprowadzenia i nie wymaga żadnych dod...

  • NOWE mieszkanie 1 pokojowe > 31,43 m2
    1 / 2
    NOWE mieszkanie 1 pokojowe > 31,43 m2

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zakup bezpośrednio - Bez prowizji i PCC - nie współpracujemy z agencjami Inwestycja usytuowana jest w malowniczym zakątku Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W r...

  • 2-POKOJOWE Z WIDNĄ KUCHNIĄ NA OCHOCIE
    2-POKOJOWE Z WIDNĄ KUCHNIĄ NA OCHOCIE

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kuchnia widna ,2-pokojowe mieszkanie o pow. 37, 20m2 z balkonem. Piwnia Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej dzielnicy pełnej zieleni. Przy bloku znajdują się: przystanek autobus...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², z dużym balkonem oraz komórką lokatorską, położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Wólka Węglowa ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralna kawalerka z dużym ogrodem | zamknięte osiedle | blisko Puszczy KampinoskiejJeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać w grani...