• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 591)
  • Kupujący nie płaci prowizji
    1 / 16
    Kupujący nie płaci prowizji

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Możliwość negocjacji ceny. Świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie położone na 10-tym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku, zbudowanego w w technologii wielkiej płyty. Wsz...

  • mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem
    1 / 12
    mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone w kameralnym i zielonym osiedlu w warsza...

  • Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu
    1 / 16
    Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 26a, na warszawskim Żeraniu. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze, w budynku z 1993 roku....

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jana Iii Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 830 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m² | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III SobieskiegoŚwietny układ • zielona okolica • nowa linia tramwajowa do Centrum lub WilanowaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonal...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. al. Jana Pawła I...

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 979 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 25 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Al. Jana Pawła II Widok na Park Saski Metro Rondo ONZ nieopodal! Po generalnym remoncie od podstaw Wszystko nowe łącznie z instalacjami Nowe okna PCV Można od zaraz wpro...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha

    Warszawa » Ursus » ul. Tomcia Palucha

    • 600 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, z 3 w budynku przy ul. Tomcia Palucha 3 o łącznej powierzchni 37.3 mkw. w...

  • Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński
    1 / 16
    Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński

    Warszawa

    • 1 045 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010...

  • 3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy
    1 / 16
    3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Pańskiej 61. Ciche, funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 3 piętrze w 12-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezpośrednio Kawalerka 32,1 m² | Tarchomin | gotowe do zamieszkania
    Bezpośrednio Kawalerka 32,1 m² | Tarchomin | gotowe do zamieszkan...

    Warszawa

    • 539 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m², położona na 1. piętrze w zadbanym, 6-piętrowym budynku z 2004 roku (z windą), w doskonałej lokalizacji – Tarchomin...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Szareckiego Bolesława
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Szareckiego Bolesława

    Warszawa

    • 960 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje s...

  • Bezpośrednio po kapitalnym remoncie
    Bezpośrednio po kapitalnym remoncie

    Warszawa

    • 1 080 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 25 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Uwaga : Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękuję. Sprzedaż TYLKO bezpośrednia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna – wysokodochodowe mieszkanie w Warszawie, Nowe Miasto. Okazja zak...

  • DOBRA CENA - 2 POKOJE, WESOŁA - SKM 3min.
    1 / 15
    DOBRA CENA - 2 POKOJE, WESOŁA - SKM 3min.

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o pow. 37,5 m2 przy Placu Wojska Polskiego, Warszawa Wesoła 2 POKOJE, BALKON, GARAŻ 3 min do SKM - 20 min do centrum Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do zakupu. Stan...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Iwicka

    Warszawa » ul. Iwicka

    • 7 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62  m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zam...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 3 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie  o powierzchni 35m2 z balkonem usytuowane na Służewcu. Mieszkanie jest  gotowe do zamieszkania od 1 maja 2026r. Do mieszkania miejsce postojowe znajdu...

  • 3 pokoje po remoncie | balkon | komórka lokatorska

    Warszawa » Bemowo » ul. Wyki

    • 850 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym w...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Kard. Aleksandra Kakowski...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kakowskiego

    • 875 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Poł...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Nicejska 1

    Warszawa » Mokotów » ul. Nicejska

    • 661 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI SPÓŁDZIELCZEGOWŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZLANEGO NR 349POŁOŻONEGO W WARSZAWIEPRZY UL. NICEJSKIEJ 1 Syndyk masy upadłości...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 2 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 19 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto ul. Sapieżyńska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sapieżyńska

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3....

  • Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio
    1 / 16
    Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio

    Warszawa

    • 752 895 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,25 m², położone w doskonałym punkcie przy ul. Marii Dąbrowskiej 3/53. To idealna przestrzeń zarówno dla pary, rodziny, jak i po...