• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 599)
  • Mieszkanie Warszawa Targówek rynek pierwotny ul. Wolińska

    Warszawa » Targówek » ul. Wolińska

    • 625 440 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Nowe Włochy, ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6.> Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 2 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki
    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki

    Ząbki

    • 460 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki, ul. Powstańców 62A | parter | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na parterze w b...

  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 849 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegł...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!
    1 / 16
    Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie. Aparta...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m² Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z KW Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje:...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza

    Warszawa

    • 769 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek
    Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) Agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w 4 - piętrowym b...

  • NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica
    1 / 6
    NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m², zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon – 21,99 m² sypialnia – 9 m² oddzielna kuchnia – 7,5 m² prze...

  • 3 balkony/75 m2/2 miejsca w garażu/Komórka 10 m2
    1 / 16
    3 balkony/75 m2/2 miejsca w garażu/Komórka 10 m2

    Warszawa

    • 1 730 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 23 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą ADDOM Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MDP PARTNERS PREZENTUJE Komfortowe 3 pokoje | balkon | zielona okolica  funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielo...

  • Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi
    Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

    Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się - 3-pokojowe mieszkanie (pow. 51m2) w cichym i zielonym otoczeniu na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. W skład mieszkania wchod...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Kolorowa

    Warszawa » Ursus » ul. Kolorowa

    • 5 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 1 195 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m², położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (Ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze...

  • Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37
    1 / 18
    Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy – na zielonym Żoliborzu, przy Al. Wojska Polskiego 37. MIESZKANIE o powierzchni 47,2 m², 2 pokoje, znajd...

  • Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośredników.
    Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośr...

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Od właściciela, bez pośredników. Sprzedam nowy, urządzony i wyposażony z klimatyzacją ( gotowy do zamieszkania ) apartament zlokalizowany w Warszawie (Mokotów) przy ul. Wynalazek N...

  • DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI
    1 / 14
    DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. W budynku wymienione piony wod - kan, elektryka. Klatki sch...