• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(417)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 466 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłod...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 569 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokli...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg dzielnica Podczele na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 46 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej. Lokal o charakterze apartamentowym z antresolą położony na parterze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położon...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska

    Kołobrzeg

    • 845 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania w Kołobrzegu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie jest sprzedawane bez większości mebli. Lokalizacja: prestiżowe osiedle "Mazowi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 195 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami. Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o po...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowy...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji PERŁOWA PRZYSTAŃ z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 13...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 100 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem sprzedażn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 751 593 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z win...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg os. Ogrody ul. Chodkiewicza na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,52 m2, usytuowane na II piętrze w budynku z windą wybudowanym w 1990 roku. Mieszkanie nadaje się p...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Al. I Armii Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Al. I Armii Wojska Polskiego

    Kołobrzeg

    • 460 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż przy Alei I Armii Wojska Polskiego 3 pokojowe o pow. 49,69 m2, położone na II piętrze w budynku o niskiej zabudowie z lat 60 -tych bez windy. Mieszkanie zlo...