• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(417)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 680 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 600 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 798 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 798 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 432 289 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 410 zł/m2 cena za metr

Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PRZYTULNE MIESZKANIE 2 POKOJE, 35,28 m2 Z MIEJSCEM POSTOJOWYM BLISKO MORZA! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz p...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte
    Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte

    Kołobrzeg

    • 655 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE BLISKO LATARNI MORSKIEJ W KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się zaledwie kilka kroków od plaży, latarni morskiej oraz kołobrzeskiego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TOP LOKALIZACJA - SAILOR - 10 m od plaży !!! Apartament posiada południowy układ okien. Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejsce...

  • Apartament nad morzem - gotowy biznes!

    Sianożęty » ul. Sztormowa

    • 796 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,8 m² z balkonem 10,9 m², położone w budynku z 2023 roku przy ul. Sztormowej 2 w Sianożętach, w pierwszej linii brzegowej Morza B...

  • Apartament z msc. postojowym, basenem. Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Sienkiewicza

    • 657 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze, trzy pi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OSIEDLE POLANKI Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windą Aparta...

  • 2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole
    1 / 16
    2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest cz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. * w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy * pomieszczenia ustawne, z pote...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka
    Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 299 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe...

  • Apartament blisko morza - Kołobrzeg!
    1 / 16
    Apartament blisko morza - Kołobrzeg!

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Jest nam niezwykle miło zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę sprzedaży - przestronny i...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte

    Kołobrzeg

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni 37,67 m² , położony w samym sercu portowej dzielnicy Kołobrzegu , zaledwie 50 metrów od plaży .Mieszkanie składa się z komfortoweg...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Budowlana
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Budowlana

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    REZERWACJA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starówce w  Kołobrzegu  !!!! Główne atuty nieruchomości: - ŚWIETNA LOKALIZACJA - DO PLAŻY ZALEDWIE 1,5 KM - BLISKOŚĆ PARKU...

  • Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe
    Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe

    Kołobrzeg

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców!!! Główne atuty nieruchomości: - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW - CICHA I SPOKOJ...

  • Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie
    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie  położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - NISKI CZYNSZ 453 ZŁ - CICHA I SPOKOJNA OKOLICA...