• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(417)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Helsińskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Kołobrzeg 2 poziomy, blisko morza, top lokalizacja

    Kołobrzeg » ul. Okopowa

    • 800 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa.Są mieszkania "do mieszkania" i są takie...

  • Sprzedam apartament w Kołobrzegu
    1 / 8
    Sprzedam apartament w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament 147 m2, mieszkanie o imponującej powierzchni użytkowej i przestrzeni do własnej aranżacji, usytuowany zaledwie 400m (10 min spacerkiem) od pięknej, szerokie...

  • Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!
    1 / 7
    Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny przestronny DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD MORZEM! Sprzedam dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie, w dzielnicy Podczele, 400...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 509 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!
    3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m² na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Solna
    Mieszkanie Kołobrzeg, Solna

    Kołobrzeg

    • 1 230 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 13 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale gastrono...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 439 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Urocze, zadbane mieszkanie 2-pokojowe , po remoncie o pow. 40,70 m2 Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Lokal położony na IV piętrze, w budynku...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nad morzem Podczele, Kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament inwestycyjny DIVA SPA | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** DIVA SPA w...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu. Odległość do morza ok. 1,5 km Mieszkanie dwustronne z półno...

  • Rozkładowe, 3 pok. mieszkanie, świetna lokalizacja
    1 / 16
    Rozkładowe, 3 pok. mieszkanie, świetna lokalizacja

    Kołobrzeg

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy na Dzień Otwarty! Poniedziałek, 30-go marca, godz. 11.00-15.00 Koniecznie zadzwoń wcześniej i umów się na prezentację! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 408 110 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 706 409 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 806 442 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 676 914 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości