• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(417)
  • Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m
    1 / 16
    Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m

    Kołobrzeg

    • 740 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m², położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja, kt...

  • Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.
    1 / 16
    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu (Ogrody). Duży balkon, oddzielna kuchnia, piwnica, wygodne parkowanie. Cisza, zieleń i pełna inf...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 2 100 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA : wyjątkowa - ok 30 m od morza ! I linia brzegowa przy promenadzie ! Piaszczysta plaża kilka kroków od apartamentu, widok na morze z okien ! OPIS : luksusowy apartame...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** OFERTA WSTRZYMANA *** LOKALIZACJA : ul. Jedności Narodowej (mieszkanie w budynku 4-rodzinnym w zabudowie bliźniaczej) POKÓJ DZIENNY : panele podłogowe, ściany : płyta kartono...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 499 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA : osiedle Europejskie (ok 3 km od morza - świetny dojazd) LOKAL MIESZKALNY : położony na wysokim parterze budynku IV-kondygnacyjnego 2 PIWNICE : pow. 9,8 m2 i 4,4 m2 S...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament 2 - pokojowy w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 38,01 m2. Mieszkanie środkowe, położone na I piętrze budynku, słone...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III pię...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park
    1 / 16
    KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Ogrody w Kołobrzegu, przy ul.Bema. Lokal mieszkalny o idealnej lokalizacji (ok. 700 m do morza, a 200 m do drogi rowerowo-pie...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe

    Kołobrzeg

    • 999 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26R, Kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m² Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dw...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym b...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza ! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzi...

  • Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska
    1 / 5
    Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska

    Kołobrzeg

    • 450 651 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Kołobrzegu przy ul. Londyńskiej zaprasza do zakupu mieszkań, miejsc parkingowych i zewnętrznych miejsc postojowych z terminem zakończenia budynku do 31-10-2026...

  • sprzedam apartamenty
    1 / 11
    sprzedam apartamenty

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    sprzedam 2 apartamenty Kołobrzeg Podczele nowy budynek czynsz 300 zł za apartament 500 m od morza forma hotelowa ochrona 24 h na dole pokój tv i dla dzieci jakuzy i sauna na dol...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 425 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT STUDIO 27,91 m2 W CENTRUM KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą, zlokaliz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 597 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE 38,70 M2 BLISKO MORZA I PARKU! Mamy do zaoferowania słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w Kołobrzegu, na osiedlu Pogodnym, w bliskiej od...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    APARTAMNET 39,00 m2 W STREFIE UZDROWISKOWEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środk...

  • Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg
    1 / 15
    Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 garaż podziemny pod mieszkani...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 975 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. CENA BRUTTO Z GARAŻEM ! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komforto...