• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(417)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 580 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 415 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Michal
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Michal
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 228 991 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 252 341 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Starówka, mieszkanie+lokal, możliwe 3 apartamenty!

    Kołobrzeg » ul. Gierczak

    • 690 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny, w którym w stanie faktycznym wydzielono część usługową i mieszkalną (w stanie prawnym całość pełni funkcję lokalu mieszkalnego- możliwość kredytu hipo...

  • Apartament nad samym morzem w Kołobrzegu !

    Kołobrzeg » ul. Kasprowicza

    • 455 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Piękny apartament o pow. ok 38 m2, położony w samym środku dzielnicy uzdrowiskowej, zaledwie 200 m od Parku Nadmorskiego, gdzie znajdziemy ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament Kołobrzeg- Westin House

    Kołobrzeg

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Apartament - Kołobrzeg (Westin House)

    Kołobrzeg

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Apartament na sprzedaż - inwestycja Sianożęty

    Sianożęty » ul. Wschodnia

    • 845 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie !!!To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprz...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Wrzosowo

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i dziłką warzywną

  • Mieszkanie nad morzem
    Mieszkanie nad morzem

    Kołobrzeg

    • 349 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam, mam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po remącie 4km od morza w Tymieniu. Ogrzewanie podłogowe gazowe 3 pokoje kuchnia i dwie łazienki. Możliwość wydzielenia kawalerki oko...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 419 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzdam mieszkanie w Kołobrzegu 2 pokojowe 32,9 m2 na parterze, mieszkanie ciepłe, słoneczne (co roku zwrot za ogrzewanie). Mieszkanie własnościowe z widną kuchnią i przynależną...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Mielenko

    • 400 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam 2 pokojowy apartament w Sarbinowie ul. Łąkowa z miejscem...

    Sarbinowo

    • 435 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowy apartament, słoneczny, widny z ekspozycją okien/drzwi balkonowych na wschód i zachód, powierzchnia całkowita mierzona po podłodze to 39 metrów kwadratowych, uży...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Białogard

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Białogard

    • 766 500 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 488 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Białogard

    • 449 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pogorzelica

    • 560 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rusinowo

    • 490 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogowo

    • 821 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Białogard

    • 490 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !
    1 / 12
    BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !

    Biała Góra

    • 39 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OKAZJA !!! TYLKO 870.70zł/m2 !!! PREZENTUJEMY BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE JEDNOPOKOJOWE POŁOŻONE NA DRUGIM PIĘTRZE W BUDYNKU WIELORODZINNYM ZLOKALIZOWANYM W SPOKOJNEJ OKOLICY OTOCZON...

  • sprzedam zadbane mieszkanie
    1 / 6
    sprzedam zadbane mieszkanie

    Klępczewo

    • 300 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w miejscowości Klępczewo 4 km od Świdwina lokal znajduje się w budynku mieszkalnym z frontowym wejściem ze szczytu . Budynek jest ocieplony...

  • Syndyk sprzeda lokal mieszkalny nr 5

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,2...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 917 346 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem E38 o pow. 65,06 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 6
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 507 315 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G127 o pow. 32,73 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miej...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 6
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 841 126 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem F76 o pow. 48,62 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejs...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 7
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 707 808 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D13 o pow. 48,48 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejs...

  • Sprzedam apartament przy samym morzu Widok
    1 / 4
    Sprzedam apartament przy samym morzu Widok

    Gąski

    • 850 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 21 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesny apartament Premium pięknie usytuowany w I linii brzegowej, z dużym ogrodem, zaledwie 30 m od morza. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Apartament...

  • Lokal mieszkalny - Łąkowo

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Lokal mieszkalny - Łąkowo
    Lokal mieszkalny - Łąkowo

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego

    Białogard

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i cie...

  • Rewelacyjna cena! - Luksusowy Apartament w Rogowie
    1 / 16
    Rewelacyjna cena! - Luksusowy Apartament w Rogowie

    Rogowo

    • 700 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NIŻSZA, BARDZO ATRAKCYJNA CENA !!! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu na prestiżowym osiedlu Baltica Heaven w Rogowie, zaledwie 200 metrów...

  • Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska

    Rogowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    LUKSUSOWY APARTAMNET 44,76 m POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PE...

  • Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko Parku Rozrywki!
    Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko Parku Roz...

    Brojce

    • 10 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cena: 10.000 zł. jest wpłatą I raty, a pozostałe raty płatne co miesiąc po 1.500 zł przez 25 miesięcy. Umowa u notariusza. 25 km. od Kołobrzegu!!! Okazyjna cena! Obecnie w miejsco...

  • Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE
    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE

    Białogard

    • 419 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!! Główne atuty nieruchomości: - MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - DUŻY METRAŻ 112,46 M2 - DWA  WYDZI...

  • Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.
    Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.

    Białogard

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę i...

  • Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia
    Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia

    Białogard

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m², położone na parterze w niskim bloku przy ul. Ciszewskiego w Białogardzie. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić cz...