• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(417)
  • Mieszkanie dwupoziomowe - Kołobrzeg widok na morze
    1 / 16
    Mieszkanie dwupoziomowe - Kołobrzeg widok na morze

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym...

  • 2 Pokoje Blisko Morza  Balkon  Parking
    1 / 15
    2 Pokoje Blisko Morza Balkon Parking

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad mor...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice
    Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. #nowoczesne...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 542 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 402 059 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 514 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 324 576 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 995 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 26 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 341 599 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 597 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 24 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 400 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 580 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 890 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 900 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 438 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości