• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(417)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 44m2 w Porcie Kołobrzeskim ulica Cicha ATRAKCYJNA LOKALIZACJA : 100 m od MORZA i pięknej szerokiej plaży, w sąsiedztwie par...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 611 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku. W budynku...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku kołobrz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 718 803 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza....

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 199 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 26 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DO NEGOCJACJI !!! ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiaz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowio...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza. Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiąza...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można prze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 619 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok. 1...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 844 188 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notar...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez czt...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 760 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg - wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie w samym sercu miasta, tuż przy zabytkowych uliczkach Starego Miasta z widokiem na Katedrę. Na wyciagnięcie ręki liczne restauracje, k...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście

    Kołobrzeg

    • 590 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 rok...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy,...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 807 840 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytko...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena do negocjacji !!! Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyp...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, Kołobrzeg Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 850 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej li...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zygmuntowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zygmuntowska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w Kołobrzegu, ul. Zygmuntowska! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09 m, położone w Kołobrzegu...