• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

(338)
  • Rozkładowe, 3 pok. mieszkanie, świetna lokalizacja
    1 / 16
    Rozkładowe, 3 pok. mieszkanie, świetna lokalizacja

    Kołobrzeg

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy na Dzień Otwarty! Poniedziałek, 30-go marca, godz. 11.00-15.00 Koniecznie zadzwoń wcześniej i umów się na prezentację! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 408 110 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 706 409 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 806 442 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 676 914 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 781 142 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,67 m², zlokalizowane na parterze prestiżowego i cenionego Osiedla Bajkowego w Kołobrzegu – jednego z najładniejszych i n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 739 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 215 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 132,65 m, położony w Kołobrzegu przy ul. Mazowieckiej, na cenionym Osiedlu Bajkowym. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu OLYMPIC PARK, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej piasz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 830 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa telewizory. Do...

  • Duże 4 pokoje 81m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele
    1 / 14
    Duże 4 pokoje 81m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m² - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomie...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA : świetna - Aleja JANA PAWŁA II (ex Walki Młodych) ok 750 m od morza ... :) POKÓJ DZIENNY (strona południowa) : * UWAGA ! możliwość umiejscowienia aneksu kuchennego !...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 794 220 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT, 2 POKOJE, 37,82 m BLISKO MORZA W KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowy oraz gustownie wykończony apartament, zlokalizowany w nowo powstałym apa...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. LOKALIZACJA - Osiedle mieszk...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe umeblowane mieszkanie kuchnia w zabudowie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Janiska. Opis nieruchomości: Metraż: 55,40m2 Piętro: 1 Piwnica 8m2 Garaż mu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 42,94m2, DWA POKOJE, BLISKO MORZA I CENTRUM KOŁOBRZEGU! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybac...

  • Apartament nad morzem
    1 / 16
    Apartament nad morzem

    Kołobrzeg

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II p...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Port, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Port, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 2 656 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 39 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wypo...