• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

(338)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 1 050 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.00...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m² , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem na morz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamen...

  • 1 / 2
    Lokal mieszkalny - Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU Kołobrzeg, 12 stycznia 2026 r. GN.6840.2.2.2024.II...

  • Apartament -WYSPA SOLNA 64 m² -3 POKOJE + GARAŻ

    Kołobrzeg » ul. Szpitalna

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! NOWA CENA!Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m², położony w prestiżowej inwestycji "Wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w K...

  • Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu
    1 / 12
    Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni około 37 m², położone przy ul. Źródlanej 3 w Kołobrzegu. To wyjątkowa lokalizacja dla tych, którzy cenią wygodę i bliskość atrakcji:...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    IDEALNE MIESZKANIE WAKACYJNE !!! LOKALIZACJA : ul. Wylotowa (ok 80 m do parku nadmorskiego, ok 600 m do morza) dzielnica Zachodnia Kołobrzegu. POKÓJ DZIENNY : nowe okna pcv z role...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką. Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowe...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 999 180 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT W DZIELNICY ZACHODNIEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy LUKSUSOWY, gustownie urządzony i wykończony apartament blisko plaży zachodniej w Kołobrzegu przy ulicy Wydmow...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 980 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 25 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony, zaledwie 400...

  • Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM
    1 / 16
    Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 631 140 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj swój nowy dom w tym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze ekskluzywnego osiedla Balcón de Lomas. Z oszałamiającymi widokami na morze, które zapierają dech w piersiach ka...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km ! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka MIESZKANIE Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 687 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują si...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu wchodz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 679 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest prz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, Świetna lokata...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (...