• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

(338)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Złota
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Złota

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!! Główne atuty nieruchomości:MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓWŚWIETNA LOKALIZACJAC...

  • Kawalerka w centrum Kołobrzegu
    Kawalerka w centrum Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii Lubelskiej Główne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Witosa
    Mieszkanie Kołobrzeg, Witosa

    Kołobrzeg

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię 6...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Oaza, Gryfitów
    Mieszkanie Kołobrzeg Oaza, Gryfitów

    Kołobrzeg

    • 790 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokie...

  • Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka
    1 / 15
    Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak ul...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami
    Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Helsińskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania...

  • Kołobrzeg 2 poziomy, blisko morza, top lokalizacja

    Kołobrzeg » ul. Okopowa

    • 800 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa.Są mieszkania "do mieszkania" i są takie...

  • Sprzedam apartament w Kołobrzegu
    1 / 8
    Sprzedam apartament w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament 147 m2, mieszkanie o imponującej powierzchni użytkowej i przestrzeni do własnej aranżacji, usytuowany zaledwie 400m (10 min spacerkiem) od pięknej, szerokie...

  • Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!
    1 / 7
    Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny przestronny DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD MORZEM! Sprzedam dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie, w dzielnicy Podczele, 400...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 509 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!
    3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m² na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Solna
    Mieszkanie Kołobrzeg, Solna

    Kołobrzeg

    • 1 230 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 13 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale gastrono...

  • Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 439 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Urocze, zadbane mieszkanie 2-pokojowe , po remoncie o pow. 40,70 m2 Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Lokal położony na IV piętrze, w budynku...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nad morzem Podczele, Kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament inwestycyjny DIVA SPA | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** DIVA SPA w...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu. Odległość do morza ok. 1,5 km Mieszkanie dwustronne z półno...