• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Zielonką

(4 138)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 2 963 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Bielańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Bielańska

    • 9 322 € cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 76 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Żeromskiego

    Warszawa » Bielany » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62 m2 na parterze budynku mieszkalnego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Żeromskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Bielańska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Bielańska

    Warszawa

    • 11 413 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.107,80 m2 na parterze biurowca w okolicach ul. Bielańskiej, na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel. [tel]; ma...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 35 385 zł cena
    • 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 594m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 35 206 zł cena
    • 591 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 591m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście

    Warszawa

    • 6 352 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 29 368 zł cena
    • 493 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 493 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Niski parter,24h,recepcja,winda,kamienica
    1 / 16
    Niski parter,24h,recepcja,winda,kamienica

    Warszawa

    • 3 220 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia mała powierzchnia biurowa ok 46 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa , w rejonie ulic Chełmsk...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 089 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.77,84 m2 na 4 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 408 € cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 265 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 620 € cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 376 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 134 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 431 € cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.102,25 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 011 € cena