• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osobnica
  • Gryżyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Tarnowskimi Górami

(49)
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Chorzów

    • 6 260 zł cena
    • 696 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 696 m2 i wysokości ok. 7 m, wyposażoną w suwnicę o udźwigu 3,2 t, sterowaną pilotem, znajdującą się w Chorzowie blisko autos...

  • 1 / 3
    Lokal Wojkowice

    Wojkowice

    • 6 499 000 zł cena
    • 2 706 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży teren zabudowany dwoma budynkami usługowo-handlowo-mieszkalnymi murowanymi, usytuowanymi na działce 5237m2 w użytkowaniu wieczystym. Teren jest objęty planem zagospod...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Pyskowice » ul. Paderewskiego

    • 459 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, położony przy ulicy Paderewskiego w Pyskowicach znajdujący się na pierwszej kondygnacji niskiego budynku. Na powierzchni 147,7 m2 znajduje się...

  • lokal handlowo-biurow-produkcyjo-uslugowy-magazynowy
    1 / 4
    lokal handlowo-biurow-produkcyjo-uslugowy-magazynowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJECIA W CENTRUM ZABRZA CZTERY POMIESZCZENIA BIUROWO-HANDLOWE O WYMIARACH 35m 34m 18m ORAZ 31m oraz 1000m

  • Lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowy
    1 / 4
    Lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W centrum Zabrza sprzedam lub wynajmę lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowre włane parkingi-rampa wys.srodka 4.5m zabudowane dzałające boxy.klimatyzacja-wentylacja-internet w...

  • Pawilon handlowo-biurowo-usługowy
    1 / 4
    Pawilon handlowo-biurowo-usługowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia w centrum Zabrza powierzchnia 1000m oraz lokale handlowo uslugowe 30m oraz 60m-własne miesca parkingowe-powierzchnia działki 2500m rampa rozładowcza-parter*wszystkie m...

  • Lokal handlowo uslogowo biurowo magazynowy
    1 / 2
    Lokal handlowo uslogowo biurowo magazynowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Zabrze Coworking (Wirtualne biuro)
    Zabrze Coworking (Wirtualne biuro)

    Zabrze

    • 140 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    usługi: - adres dla działalności 140 PLN/miesiąc (netto) - pakiet adres dla działalności + odbiór korespondencji 150 PLN/miesiąc (netto) - pakiet adres dla działalności+odbiór k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biuro coworkingowe
    Biuro coworkingowe

    Zabrze

    • 140 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Użyczenie adresu rejestracyjnego dla: działalności gospodarczej stowarzyszenia spółki Obsługa korespondencji przychodzącej przyjmowanie przechowywanie skanowanie powiadamianie w uz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 7 350 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro w stylowym budynku Starego Dworca w ścisłym centrum Katowic. Lokal w charakterze open space o powierzchni 150 m2 znaj...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 3 900 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu wykończony w bardzo dobrym standardzie lokal biurowy (również usługowy) w ścisłym centrum Katowic. Lokal o powierzchni 84mkw, składa się z otwartej przestrzeni...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro w stylowym budynku Starego Dworca w ścisłym centrum Katowic. Lokal o powierzchni ok. 200 m składa się z czterech pomi...

  • Katowice Ligota obiekt handlowy 200 m2 700tys.
    Katowice Ligota obiekt handlowy 200 m2 700tys.

    Katowice

    • 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Katowice Ligota.Sprzedaż pawilonu handlowego o pow.200m2. Lokal jest czynny.Znajduje się w pobliżu osiedla. Pawilon jest murowany. Cena 700 tys.zł do negocjacji Zapraszam do kontak...

  • Biuro - lokal wynajem Coworking

    Koszęcin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hej pracuję zdalnie i mam na oku fajne biuro w Koszęcinie jednak jest one duże a ja potrzebuję tylko biurko komputer i internet do pracy. Więc szukam osoby która też potrzebuje...

  • Wyspa Handlowa
    1 / 5
    Wyspa Handlowa

    Katowice

    • 12 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam stoisko handlowe z przeznaczeniem na działalność ogolno-spożywczą oraz małą gastronomię. Lokalizacja Centrum Handlowe Załęże Katowice. Stoisko wyposażone jest w lade chłod...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Katowice » ul. Maja

    • 6 640 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz idealnej przestrzeni do prowadzenia biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - wynajem pięknego biura o powierzchni 154m2 w Katowicach. To doskonałe miejsce dla Twoj...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 350 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY SALON WYPOSAŻENIA WNĘTRZ W KATOWICACH-DO PRZEJĘCIA Salon mieści się w samym centrum Katowic w Śródmieściu, przy jedynej z głównych arterii miasta co sprawia, że lokal...

  • Lokal użytkowy Katowice Centrum, Koszutka, Michała Grażyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Katowice Centrum, Koszutka, Michała Grażyńskiego

    Katowice

    • 5 040 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Proponujemy do wynajmu lokal o pow. 80 mkw w bardzo dobrej lokalizacji z niezależnym wejściem od ulicy. Lokal można wynająć w całości albo w części wg proponowanego podziału jako l...

  • Lokal Katowice

    Katowice

    • 899 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ DLA INWESTORA LUB PRZEDSIĘBIORCY DO UDOSTĘPNIENIA PROJEKT POD RESTAURACJĘ Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego lokalu u...

  • Pomieszczenia biurowe Netbuy Business Center

    Katowice

    • 499 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady A4 oferuje do wynajmu komp...

  • Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic
    1 / 14
    Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Idealne miejsce na sesję terapeutyczną, coachingową, konsultację, warsztaty, szkolenia czy też rekrutację. Dodatkowo promocyjne ceny przy podnajmie w stałe dni i w weekendy. Możliw...

  • Biuro/Lokal/Gabinet do wynajęcia KATOWICE

    Katowice

    • 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia!!! Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady...

  • Sala bankietowa do wynajecia w Gródkowie
    1 / 3
    Sala bankietowa do wynajecia w Gródkowie

    Psary

    • 2 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy na imprezy jednorazowe lub na dłuższy okres w Gródkowie o pow.160 m2 nadający się na każdą działalność , gastronomia, ciucholand, biuro nieruchomości, kręgi...

  • Garaz

    Katowice

    • 60 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam garaz murowany na Osiedlu Tysiaclecia.ulica Piastow kompleks garazowy przy stawie Maroko

  • Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum
    1 / 6
    Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum

    Katowice

    • 25 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu sali. Dysponujemy 9 klimatyzowanymi salami od 25zł/h Nasze sale mogą służyć zarówno jako sale szkoleniowe oraz sale ko...

  • Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk
    1 / 6
    Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do wynajmu gabinetu w centrum Katowic na drugim piętrze kamienicy. Zalety: -śródmieście Katowic -budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych (winda) -odnowiona klatka...

  • Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację
    1 / 10
    Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację

    Katowice

    • 130 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    RESTAURACJA JEST GOTOWA DO PRZEJĘCIA DLA NOWEGO WŁAŚCICIELA Restauracja nie jest przedmiotem sprzedaży!!! Lokal funkcjonuje od 8 lat z sukcesem na osiedlu Paderewskiego w Katowi...

  • Sala bankietowa do wynajecia
    1 / 2
    Sala bankietowa do wynajecia

    Psary

    • 2 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę salę na imprezy jednorazowe lub na dluzszy okres 180 m2 znajdujaca sie w Gródkowie nadającą sie na różną działalność np biuro nieruchomości, kwiaciarnię, biuro turystyczne...

  • Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI
    1 / 2
    Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katowice blisko przy Al. Roździeńskiego (100m) BEZ PROWIZJI Na wynajem parter domu z własnym wejściem, odrębne pomieszczenia duża przestrzeń otwarta z możliwością podzielenia na mn...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska

    Lubliniec

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM | Lokal 45 m² | Lubliniec, ul. Wąska - Samo Centrum! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Lublińcu? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje lokal użytkowy o ogromnym pote...

  • Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe
    1 / 16
    Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe

    Katowice

    • 437 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witryną na parterze w Katowicach, przy ul. Chorzowskiej 216 Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach....

  • Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe
    1 / 16
    Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe

    Katowice

    • 589 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Katowice Piotrowice, Jankego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Katowice Piotrowice, Jankego

    Katowice

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję lokal do wynajęcia. Katowice - Piotrowice ul. Jankego. - Parter. - Jedna duża powierzchnia Open Space. - Toaleta. - Witryna wystawowa. - Możliwość parkowania samocho...

  • Lokal użytkowy Katowice Kostuchna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Katowice Kostuchna

    Katowice

    • 4 400 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do Wynajęcia magazyn 160 m2 w Katowicach. Magazyn składa się z dwóch pomieszczeń: - pierwsze wymiary 25 m na 4 m, wysoki 2.5m posiada regały, - drugie pomieszczenie 8,2 m na...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein
    1 / 3
    Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein

    Lubliniec

    • 1 099 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 968 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica inwestycyjna w sercu Lublińca | Rynek | Gotowy potencjał dochodowy Na sprzedaż klimatyczna kamienica w ścisłym centrum Lublińca - ul. Edyty Stein 1, zaledwie kilka krokó...

  • Katowice Piotrowice centrum 80m2 3500zł
    Katowice Piotrowice centrum 80m2 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katowice Piotrowice centrum. Do wynajęcia 80 m2 na parterze w domu piętrowym wolnostojącym. 4 pokoje, kuchnia ,łazienka z W.C. korytarz. Możliwość zamontowania drzwi w celu wejścia...

  • Lokal użytkowy Katowice Bogucice, Siemianowicka
    Lokal użytkowy Katowice Bogucice, Siemianowicka

    Katowice

    • 5 265 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz optymalnej przestrzeni dla swojego zespołu? Oferujemy moduł biurowy położony w profesjonalnym kompleksie handlowo-usługowym w Katowicach (Bogucice). To miejsce, gdzie stan...

  • Wirtualne biuro
    1 / 3
    Wirtualne biuro

    Katowice

    • 100 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wirtualne Biuro DPM to usługa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy z sukcesem chcą rozwijać swoją działalność biznesową bez konieczności ponoszenia kosztów wynajmu powierzchni...

  • Lokal użytkowy Katowice Koszutka
    1 / 2

    Nowe

    Lokal użytkowy Katowice Koszutka