• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grzybowo
  • Nowy Prażmów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Tarnowskimi Górami

(49)
  • lokal 60m2 na parterze przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima
    1 / 8
    lokal 60m2 na parterze przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo usługowy 60m2 na parterze w budynku przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima obok Zabka, Kebab, Gotowy na sklep, usługi, biuro itp. W budynku brak wspólnoty Kazimierz K...

  • lokal handlowo / usługowy na parterze
    lokal handlowo / usługowy na parterze

    Bytom

    • 2 950 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo / usługowy na parterze o powierzchni 60m2 z możliwością powiększenia Oferuję dzierżawę lokalu użytkowego w centrum Bytom przy skrzyżowaniu ul. Chorzow...

  • Sprzedam Budynek usługowo-handlowy
    1 / 5
    Sprzedam Budynek usługowo-handlowy

    Zabrze

    • 7 950 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 3 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek 3 piętrowy w stanie surowym zamkniętym . Mieszczący się w centrum południe na ul. Św Urbana 9 . Więcej informacji pod tel .[tel] . Waldemar.

  • Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624
    1 / 8
    Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624

    Pyrzowice

    • 18 000 000 zł cena
    • 12 100 m2 powierzchnia
    • 1 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość magazynowo produkcyjna Pyrzowice 42-624, ul. Centralna 6. Nieruchomość o powierzchni działki 12 100 m2 położona jest w południowej części Pyrzowic. Działka zabudowana...

  • Lokal Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy , zlokalizowany w Piekarach Śląskich przy ulicy Kościuszki (niedaleko szpital). Powierzchnia lokalu wynosi około 60m2. W skład pow...

  • Lokal użytkowy Chorzów Centrum
    1 / 7
    Lokal użytkowy Chorzów Centrum

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 22 m2 na parterze kamienicy w Centrum Chorzowa. Lokal nadaje się na działalność usługową, handlową lub biurową, Miesięczny wynajem w...

  • Kancelaria, Gabinety lekarskie, Szkoła językowa, Parking
    1 / 16
    Kancelaria, Gabinety lekarskie, Szkoła językowa, Parking

    Bytom

    • 9 800 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo oferujemy na wynajem klimatyzowany lokal biurowo-usługowy powierzchni 245m2 znajdujący się na parterze w budynku wolnostojącym, położonym w Bytomiu Śródmieściu, na...

  • Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę
    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę

    Świętochłowice

    • 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę paznokci . Oferujemy !!! podnajem MIEJSCA na stanowisko do stylizacji paznokci. W ramach podnajmu oferujemy dodatkow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biura do wynajęcia Chorzów, ul. Długa – powierzchnie biurowe dla...

    Chorzów

    • 2 940 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obniżka ceny – nowa, atrakcyjna stawka! Biuro do wynajęcia – Chorzów, ul. Długa – 36,11 m² W tym samym obiekcie dostępne są również inne lokale – mniejsze i większe, w różnych...

  • Lokal Bytom

    Bytom

    • 119 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powi...

  • Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.
    Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.

    Chorzów

    • 1 150 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 135,80m2 położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta / deptak /. Lokal aktualnie wynajęty przez firmę sieciową i przyn...

  • Pomieszczenia do wynajęcia
    1 / 3
    Pomieszczenia do wynajęcia

    Świętochłowice

    • 3 900 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam Mamy do wynajęcia pomieszczenia pomieszczenia biurowo produkcyjne na terenie naszej firmy w Świętochłowicach. Idealnie mogą nadawać się pod każdą działalność min - Szwal...

  • HALA+BIURA+MAGAZYN/WYSOKI STANDARD/GOTOWE !!!

    Ruda Śląska

    • 2 999 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 6 710 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO CIEKAWA OFERTA/ ŚWIETNA LOKALIZACJA WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA !!!NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD GRUDNIA 2026r.KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD SIEDZIB...

  • Lokal Zabrze

    Zabrze

    • 530 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością przeznaczenia pod działalność handlową, usługową, biurową, magazynową. Nieruchomość posiada powierzchnię 230m2 i znajduje się w...

  • Lokal Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 155 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 1 868 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Nieruchomość idealna pod inwestycję kapitału! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 83 m2. Lokal znajduje się w kamienicy w samym centrum Bytom...

  • HALA+BIURA+MAGAZYN/GOTOWE/BARDZO WYSOKI STANDARD

    Ruda Śląska

    • 2 999 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 6 710 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO CIEKAWA OFERTA/ ŚWIETNA LOKALIZACJA WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA !!!ZAKUP NA FIRMĘ CENA NETTO 2 999 000 ZŁKLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD SIEDZIB...

  • 1 / 3
    Hala produkcyjna 700 m2 do wynajęcia

    Zabrze

    • 21 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Joanna Witkowska
    Developer

  • 1 / 3
    Hala produkcyjna 6000 m2 do wynajęcia

    Zabrze

    • 180 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Joanna Witkowska
    Developer

  • 1 / 3
    Hala produkcyjna do wynajęcia - od 1500 m2

    Zabrze

    • 45 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Joanna Witkowska
    Developer

  • 1 / 3
    sprzedam garaż Zabrze Zaborze Modrzewiowa

    Zabrze

    • 45 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    sprzedam garaż murowany bez kanału z prądem Zabrze - Zaborze ul. Modrzewiowa teren dzierżawa wieczysta od Spółki Restrukturyzacji Kopalń do wykupu ,cena do negocjacji