• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 762)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 34 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 14 726 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okoli...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 1 032 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 52 955 zł cena
    • 623 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 15 943 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 12
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 3 523 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęci...

  • Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy
    1 / 16
    Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy

    Warszawa

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 16
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 5 934 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Skosy,widne,recepcja,dostęp24h,parking,winda
    1 / 16
    Skosy,widne,recepcja,dostęp24h,parking,winda

    Warszawa

    • 4 044 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia pr...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 56 673 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1031 m2 na 7 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 16 380 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 298 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 17 315 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła

    Warszawa

    • 55 573 zł cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1011 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Studio fotograficzne,cyklorama, dostęp24h,1 piętro
    1 / 11
    Studio fotograficzne,cyklorama, dostęp24h,1 piętro

    Warszawa

    • 3 325 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia otwarta przestrzeń , biuro o powierzchni ok 55 m 2 na terenie obiektu magazynowego na Bielanach . W lokalu prowadzona...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 3 453 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.59,54 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 18 125 € cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1250 m2 na Mokotowie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 7 163 € cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 551 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 10 382 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 179 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 6 084 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104,90 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Propert...