• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 762)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 2 060 € cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 103 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 8 352 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.116 m2, na6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Kruczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 627 € cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.33 m2 na 11 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 540 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 11 250 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.150 m2, na6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Kruczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Ochota, Stara Ochota, ul. Uniwersytecka

    Warszawa » Ochota » ul. Uniwersytecka

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m², położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż o...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 679 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 252 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 648 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 3 783 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.51,90 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 8 880 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121,82 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 6 628 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 553 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,69 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 378 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 869 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,69 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 482 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,79 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 424 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,05 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 548 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 251 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 908 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.11,51 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...