• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 356)
  • Smart apartamenty pod inwestycję i nie tylko ok. 3 km od Rynku Gł...

    Kraków

    • 264 890 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 11 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartamenty SMART to rozwiązanie na miarę XXI wieku: małe, inteligentne lokale blisko Rynku Głównego (10 minut rowerem) to rozwiązanie dla młodych i dynamicznych osób. Apartamenty...

  • Mieszkania w inwestycji przy Parku Rzecznym Wilgi.

    Kraków

    • 569 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wyjątkowe, eleganckie osiedle położone pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą, to zespół pięciu budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi i naziemnymi miejscami postoj...

  • Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center...

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne osiedle w południowej części Krakowa, w sąsziedztwie Bonarka City Center, to propozycja dla osób ceniących sobie wygodę życia i wysoki standard. .Bliskość centrum miasta...

  • Mieszkania w inwestycji na krakowskim Zabłociu.

    Kraków

    • 749 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, krakowskie osiedle powstaje na Zabłociu, w pobliżu Bulwarów Wiślanych i krakowskiego Kazimierza. W pobliżu osiedla zlokalizowanych jest wiele ośrodków biznesowych: Orange Off...

  • Właściciel sprzeda lokal użytkowy z firmą

    Kraków

    • 1 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 24 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio od właściciela, osoba fizyczna na sprzedaż BEZCZYNSZOWY lokal usługowy o powierzchni 75 m2 wraz z działką budowlaną, aktualnie ogród ok 150m2 w Krakowie ul. Księcia Jó...

  • Gotowe 3-pokojowe z klimatyzacją

    Kraków » ul. Federowicza

    • 787 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PODATKU PCC Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,82 m² w 4-piętrowym budynku z windą zlokalizowanym na Ruczaju.Inwestycja ulokowana jest na kameralnym i cichym osiedl...

  • Jasne 2-pokojowe, klimatyzacja, podłogówka, gotowe

    Kraków » Krowodrza » ul. Wybickiego

    • 760 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji,Inwestycja jest oddana do użytkowania, zapraszam na prezentację.Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 36 252 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesna powierzchnia biurowa 636 m² | Kraków - Bronowice Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni ocz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 12 255 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Funkcjonalne biuro 215 m² na parterze | Kraków - Bronowice, ul. Sosnowiecka Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 215 m² , usytuowana na...

  • Ogródek 80m2 | 3stronna ekspozycja | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 851 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 68,1 m2 z 2 ogródkami o powierzchni 34,6 m2 + 45 m2, położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy W...

  • Mieszkanie w centrum Krakowa zarabiajace na siebie

    Kraków

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy ul.Grzegorzeckiej obok Hali Targowej ,dzieki dobrej lokalizacji zapewnia wysokie obłożenie najmu w kazdym miesiacu w ciagu roku. Ogrzewanie MPEC,balkon, pomieszczen...

  • Kawalerka z ogródkiem | wyposażona | 2020

    Kraków » ul. Małysiaka

    • 480 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję funkcjonalną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,41 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. bł. Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2...

  • Dom Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 1 160 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części południowego Krakowa w okolicy ul. W Łukasińskiego . To propozycja dla osób, które szukają prz...

  • Pokój do wynajęcia
    Pokój do wynajęcia

    Kraków

    • 1 200 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pokój do wynajęcia ,jednoosobowy oddzielny ,umeblowany ,tv,lodówka,wi-fi.Wolny od 4 maja 2026r.Kaucja 350zł.

  • sprzedaż działek
    sprzedaż działek

    Kraków

    • 43 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 4300 m2 w Krakowie

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 699 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, kt&oacut...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 137 772 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r....

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 371 145 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 11 523 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 084 737 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 12 327 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Ogródek Działkowy Działka Rod Nad Dłubnią
    Ogródek Działkowy Działka Rod Nad Dłubnią

    Kraków

    • 65 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy na Bulwarowej Rod Nad Dłubnią Domek murowany woda prąd wychodek Blisko Zalewu Nowohuckiego. Zapraszam do oglądania. Potrzebuje pieniędzy dlatego sprzedaj...