• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 356)
  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Albertyńskie
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Albertyńskie

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie d...

  • Kawalerka do wynajęcia
    Kawalerka do wynajęcia

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zostań pierwszym Najemcą ! Kawalerka 27 m² • piętro 1/5 Kraków, ul. Conrada Super lokalizacja. Komfortowe warunki mieszkania. Budynek ogrodzony i monitorowany. W budynku winda. Wł...

  • Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska
    Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska

    Kraków

    • 8 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PONAD 2 HEKTARY!!! W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie PO USŁUGI Dojazd utwardzony Media prąd, woda, gaz. Dobre parametry planu . Cena do negocjacji Więcej inf...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec
    Mieszkanie Kraków Zwierzyniec

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka, położona na 2 piętrze kamienicy na Salwatorze, w niedalekiej okolicy DH Jubilat. Na powierzchnię 27 m 2 składa się pokój, kuchnia oraz łazienka. Miesz...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Walerego Sławka
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Walerego Sła...

    Kraków

    • 959 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 5...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Grzegórzecka
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Grzegórzecka

    Kraków

    • 760 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m² , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośr...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, 29 Listopada
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, 29 Listopada

    Kraków

    • 898 900 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w na...

  • Dom Kraków Tyniec, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    Dom Kraków Tyniec, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 1 550 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony | 202,10 m² | do wyboru 2 segmenty | od 15 000 zł/m² Nowoczesny dom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do Sprzedania działka w Krakowie (Rybitwy)
    Do Sprzedania działka w Krakowie (Rybitwy)

    Kraków

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 1 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka przemysłowo usługowa 10,62 ara, przy ul. płk. Stanisława Dąbka, Kraków. Cena: 1 200 000 zł tel: [tel]

  • Syndyk sprzeda 1/432 w prawie własności nieruchomości grunto
    Syndyk sprzeda 1/432 w prawie własności nieruchomości grunto

    Kraków

    • 22 335 zł cena
    • 48 968 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1. Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydziałem Gospodarczym postępowaniem upadłośc...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Nowalijka Kraków - Na Stoku
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Nowalijka Kraków - Na Stoku

    Kraków

    • 48 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ROD Nowalijka - do sprzedania działka z murowaną podpiwniczoną altanką do remontu. Cena 50 000,- telefon kontaktowy : [tel]

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wincentego Dank...

    Kraków » Krowodrza » ul. Danka

    • 659 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pętli tramwajowej Krowodrza Górka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • Mieszkanie Kraków, Zabłocie 1900 zł
    Mieszkanie Kraków, Zabłocie 1900 zł

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 100m od przystanku szybkiego tramwaju. Umeblowane i wyposażone w lodówkę, pralkę, kuchenkę elektryczną. Czynsz 1900zł+ok.500zł dla wspólnoty(w tym media) + prąd ok 65 zł...

  • Sprzedam garsonierę
    Sprzedam garsonierę

    Kraków

    • 450 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam garsonierę, blok, centralne ogrzewanie, balkon, piwnica, ul. Ułanów, do zamieszkania od razu mail: @

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze,

    Kraków

    • 1 035 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m², w  kameralnym budynku na Ruczaju. Nasza inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury, spokojnego otoczenia i wygody...

  • sprzedam kiosk
    sprzedam kiosk

    Kraków

    • 80 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam kiosk w Krakowie ..

  • Bronowice lokal sprzedam
    Bronowice lokal sprzedam

    Kraków

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal 60m2 wszystkie media,możliwość nadbudowy działka, KW,jeden właściciel,obok pętli tramwajowej sprzedam

  • Działka budowlana 7, 5 ara Wola Justowska.
    Działka budowlana 7, 5 ara Wola Justowska.

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w sercu na Woli Justowskiej położona blisko ulicy: 28 lipca 1943. Wygodny dostęp do ulicy Królowej Jadwigi, a stąd dostep w różne okolice miasta. Działka ukladna,...

  • lokal sprzedam
    lokal sprzedam

    Kraków

    • 1 000 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal w Krakowie koło pętli tramwajowej w Bronowicach,możliwość nadbudowy 120m2

  • działkę 26 arów sprzedam, zamienię
    działkę 26 arów sprzedam, zamienię

    Kraków

    • 100 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    koło Krakowa działkę sprzedam zamienię droga dojazdowa do działki gminna