mieszkanie na sprzedaż
25 paź 2024

Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze rynek pierwotny

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 rok temu, Piątek, 25 październik 2024 17:23
728 000 zł 52 m2
728 000 zł 52 m2 14 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 52 m2
Cena za metr 14 000 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K36864033

Opis

PPIG ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w zielonej i spokojnej dzielnicy Krakowa - Podgórzu, w rejonie Płaszowa przy ulicy Przewóz. Nowoczesna inwestycja jest przeznaczona dla osób szukających komfortowego miejsca do życia w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Opis mieszkania:
- Powierzchnia mieszkania: 52 m
- Liczba pokoi: 3
2 niezależne pokoje z ekspozycją zachodnią
Przestronna kuchnia z aneksem kuchennym
Przestronny przedpokój
Łazienka z WC, funkcjonalna i wygodna

Dodatkowe atuty:
- Do mieszkania przynależy prywatny ogród o powierzchni 24,97 m, który stanowi idealne miejsce na relaks, grillowanie czy zabawy z dziećmi.
- Budynek wyposażony jest w podziemny garaż, zapewniający wygodę i bezpieczeństwo.
- Nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny, który oferuje wysoki standard życia i komfort codziennego użytkowania.

Powyższa oferta prezentuje jedno z wielu dostępnych mieszkań na sprzedaż. Dysponujemy bogatą gamą ofert mieszkań o zróżnicowanym metrażu i cenach. Informujemy, że prowizja za pośrednictwo w obrocie nieruchomością wynosi 3% od wartości nieruchomości.
Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

[i]Waldemar Szumiec[/i]
Kontakt: +48 Pokaż numer telefonu
Mail: [email]
Strona: www.ppig.org.pl

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.