działka na sprzedaż
25 paź 2024

Działka Rzepiska

woj. Małopolskie pow. tatrzański gm. tatrzański
Dodane 1 rok temu, Piątek, 25 październik 2024 17:23
3 350 000 zł 1 433 m2
3 350 000 zł 1 433 m2 2 338 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 433 m2
Cena za metr 2 338 zł/m2
ID oferty K36864030

Opis

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI ZABUDOWANEJ - WYJĄTKOWA INWESTYCJA W TATRACH

PPIG z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę inwestycyjną: dwa budynki z możliwością przekształcenia na pensjonaty lub apartamenty mieszkalne, położone w malowniczej miejscowości Rzepiska, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry.

Kluczowe informacje:
Powierzchnia działki: 1 433 m
Powierzchnia użytkowa budynków: 620 m
Liczba apartamentów: 12 (po 6 w każdym budynku, o powierzchniach od 40 m do 70 m)
Cena: 3 350 000 PLN netto
Stan budynków: surowy otwarty - możliwość dowolnej adaptacji zgodnie z potrzebami inwestora

Atuty nieruchomości:
Wyjątkowa lokalizacja: Działka położona w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Podhala, co czyni ją doskonałą inwestycją zarówno pod działalność turystyczną, jak i mieszkalną.
Przepiękna panorama Tatr: Z każdego apartamentu roztacza się niezrównany widok na pasmo górskie, co z pewnością przyciągnie turystów i klientów szukających spokojnego miejsca do wypoczynku.
Własne ujęcie wody: Na terenie działki znajduje się studnia głębinowa, co gwarantuje niezależność wodną - idealne rozwiązanie na potrzeby przyszłych inwestycji.

Potencjał inwestycyjny:
Elastyczność użytkowa: Możliwość zaaranżowania budynków jako luksusowe apartamenty wakacyjne lub stylowe pensjonaty z kompleksem 12 przestronnych mieszkań.
Rośnie popyt na turystykę: Rzepiska to miejsce z coraz większym zainteresowaniem turystów, dzięki bliskości do najpopularniejszych tras turystycznych i ośrodków narciarskich, takich jak Białka Tatrzańska czy Zakopane.