mieszkanie na sprzedaż
20 kwi 2023

Sprzedam mieszkanie w Krakowie ul.Grzegórzecka

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Odświeżone 3 lata temu, Czwartek, 20 kwiecień 2023 20:33
799 000 zł 62 m2
799 000 zł 62 m2 12 888 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 62 m2
Cena za metr 12 888 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K26815631

Opis

Mieszkanie bardzo słoneczne na 3 piętrze/ bez windy/ , 3 pokoje nieprzechodnie. kuchnia osobna z oknem, balkon typu loggia, piwnicą. Mieszkanie umeblowane, piecyk dwufunkcyjny do ogrzewania mieszkania, w kuchni podgrzewacz wody. drzwi wejściowe antywłamaniowe. W okolicy dużo zieleni, świetna komunikacja, sklepy, przychodnia, 2 km do rynku.
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Kraków
  • Mieszkanie położone na 3 piętrze
  • Data dodania: 2023-04-20
  • Data aktualizacji: 2023-04-26
  • ID ogłoszenia: K26815631
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Kraków, cena: od 679 150 do 918 850 zł, powierzchnia: od 53 do 72 m2
M
Marek osoba prywatna
Zadzwoń

Marek osoba prywatna

Tel: 512... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość