• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Kołobrzeg

(46)
  • sprzedam apartamenty
    1 / 11
    sprzedam apartamenty

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    sprzedam 2 apartamenty Kołobrzeg Podczele nowy budynek czynsz 300 zł za apartament 500 m od morza forma hotelowa ochrona 24 h na dole pokój tv i dla dzieci jakuzy i sauna na dol...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 425 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT STUDIO 27,91 m2 W CENTRUM KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą, zlokaliz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamen...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu wchodz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 875 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    W pełni wykończony i umeblowany lokal z widokiem na zieleń, z dużą loggią wykończoną deską kompozytową. Łazienka z prysznicem i pralką, umywalką i wc. Salon z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 855 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 180 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Malutka, przytulna kawalerka w centrum Kołobrzegu! Niewielkie mieszkanie dla singla, w sam raz na wypady nad morze. Nieruchomość ma status lokalu mieszkalnego. Miesięczne opłat...

  • Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.
    1 / 16
    Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament wakacyjny na sprzedaż - Kołobrzeg Podczele. Na sprzedaż zadbany apartament wakacyjny usytuowany w Kołobrzegu w dzielnicy Podczele. Znakomicie skomunikowana, cicha część...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 250 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja
    1 / 11
    Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja

    Kołobrzeg

    • 329 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie z księgą wieczystą. Na sprzedaż kawalerka (mie...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dochodowy apartament w Hotelu Diva SPA **** 3 piętro wschodni widok, w obiekcie z basenem, spa i restauracją. Pokój dwuosobowy z łazienką i opcją dostawki oraz z balkonem. Wy...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 290 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament SEASIDE PARK Kołobrzeg
    1 / 5
    Apartament SEASIDE PARK Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 790 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferujemy PIĘKNY APARTAMENT w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, na ulicy SUŁKOWSKIEGO o powierzchni 30 m2. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. A...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 280 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 21 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 464 720 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości