• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Drawno
  • Kąck
  • Nisko
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jazgarzew

(1)
  • Dom Jazgarzew rynek pierwotny ul. Główna

    Jazgarzew » ul. Główna

    • 1 150 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m², położony na działce o powierzchni 510 m², zlokalizowany w uroc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bobrowiec

    Bobrowiec

    • 2 390 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 8 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o nowoczesnej architekturze, wybudowany wg indywidualnego projektu. Dom wybudowany w parterze. Salon połączony z kuchnią i jadalnia 86m, 3 sypialnie ( 20m+22m+22m...

  • Działka Głosków

    Głosków

    • 230 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Doskonała działka inwestycyjna LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjn...

  • Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem
    1 / 18
    Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem

    Jazgarzewszczyzna

    • 1 140 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Posiadłość z Domem
    1 / 6
    Posiadłość z Domem

    Kamionka

    • 1 900 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bobrowiec

    • 1 800 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 9 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łoziska

    • 900 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWY DOM pod Piasecznem! BEZ PROWIZJI!
    1 / 5
    GOTOWY DOM pod Piasecznem! BEZ PROWIZJI!

    Bobrowiec

    • 999 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOMUS NOVA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 2 489 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 11 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 130 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 160 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ! OSTATNI ! segment w atrakcyjnej cenie
    1 / 15
    ! OSTATNI ! segment w atrakcyjnej cenie

    Bąkówka

    • 1 182 875 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • BLIŻNIAK 171 M2 I BĄKÓWKA I GMINA PIASECZNO
    1 / 8
    BLIŻNIAK 171 M2 I BĄKÓWKA I GMINA PIASECZNO

    Bąkówka

    • 1 280 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • !HIT! Ostatni dom z dużą działką
    1 / 13
    !HIT! Ostatni dom z dużą działką

    Bąkówka

    • 899 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 676 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno
    1 / 5
    Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno

    Bąkówka

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Przepiękny segment w cichej okolicy
    Przepiękny segment w cichej okolicy

    Głosków

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dla Inwestorów Piaseczno Gołków

    Gołków

    • 18 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana, dwa kilometry od zjazdu z obwodnicy południowej.Wszystkie media bardzo cicha okolica.Możliwość rozliczenia części - do akceptacji...

  • Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2
    1 / 7
    Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2

    Głosków

    • 101 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bez pośrednika Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Aktualnie bez prawa zabudowy. Cena 101.000 pln Cena sprzedaży ważna do końca września Rezerwacja Działka łąki tereny zielone k...

  • Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń
    1 / 2
    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń

    Głosków

    • 830 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Cena do czerwca 83000 PLN Rezerwacja!!!!! Działka łąki tereny zielone klasa gruntu 4 Głosków, gmina P...

  • Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych
    1 / 7
    Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych

    Głosków-Letnisko

    • 10 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dworek okolo 500m2 pokryty blachą duzo pomieszczen tynki otoczenie dzialki stawy, dzialka 100000m2 ogrodzona sucha z dobrym dojazdem do Piaseczna Teren podzielony na dwie...

  • Nowo urządzone mieszkanie 50 m² do wynajęcia w niezależnym

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni...

  • Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7
    Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7

    Głosków

    • 9 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Bąkówka 40000 metrów budowlanej Sprzedaż Zamiana 40 tys metrów kwadratowych działki budowlanej w okolicach Piaseczna.Okolice Głosków Wola Gołkowska.Cena 225 zl metr kwadrato...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami
    1 / 14
    Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni urządzo...

  • Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,
    Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,

    Bobrowiec

    • 1 265 000 zł cena
    • 1 686 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam wyjątkową ofertę działki: Działka budowlana o powierzchni 1 686 m2. Lokalizacja: Bobrowiec, w okolicy domów jednorodzinnych. Media: pełne uzbrojenie - prąd, gaz, wo...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Piaseczno_Łbiska.
    Piaseczno_Łbiska.

    Łbiska

    • 520 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka koło Piaseczna Łbiska uzbrojona. Gotowa do budowy domu jest ogrodzona siatką. Mapki i plan MPZP do wglądu osoby zainteresowanej. Prostokąt w zasadzie kwadrat zbliżony w za...

  • Dom Gołków ul.

    Gołków

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość  na terenie Piaseczna.W  jej skład wchodzą : - dom 120 m2.- 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła s...