• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jazgarzew

(1)
  • Dom Jazgarzew rynek pierwotny ul. Główna

    Jazgarzew » ul. Główna

    • 1 150 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m², położony na działce o powierzchni 510 m², zlokalizowany w uroc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bobrowiec

    Bobrowiec

    • 2 390 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 8 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o nowoczesnej architekturze, wybudowany wg indywidualnego projektu. Dom wybudowany w parterze. Salon połączony z kuchnią i jadalnia 86m, 3 sypialnie ( 20m+22m+22m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 2 900 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem
    1 / 18
    Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem

    Jazgarzewszczyzna

    • 1 140 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Posiadłość z Domem
    1 / 6
    Posiadłość z Domem

    Kamionka

    • 1 900 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bobrowiec

    • 1 800 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 9 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łoziska

    • 900 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWY DOM pod Piasecznem! BEZ PROWIZJI!
    1 / 5
    GOTOWY DOM pod Piasecznem! BEZ PROWIZJI!

    Bobrowiec

    • 999 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOMUS NOVA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 2 489 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 11 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 130 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 2 000 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 160 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ! OSTATNI ! segment w atrakcyjnej cenie
    1 / 15
    ! OSTATNI ! segment w atrakcyjnej cenie

    Bąkówka

    • 1 182 875 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • BLIŻNIAK 171 M2 I BĄKÓWKA I GMINA PIASECZNO
    1 / 8
    BLIŻNIAK 171 M2 I BĄKÓWKA I GMINA PIASECZNO

    Bąkówka

    • 1 280 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • !HIT! Ostatni dom z dużą działką
    1 / 13
    !HIT! Ostatni dom z dużą działką

    Bąkówka

    • 899 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 676 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno
    1 / 5
    Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno

    Bąkówka

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 850 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Zalesiu Górnym do remontu
    Dom w Zalesiu Górnym do remontu

    Zalesie Górne

    • 1 099 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 3 800 000 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Przepiękny segment w cichej okolicy
    Przepiękny segment w cichej okolicy

    Głosków

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka Kozodawska

    • 950 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żabieniec rynek pierwotny ul. Kazimierza Deyny

    Żabieniec » ul. Deyny

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wykonany według projektu "Dom w Arkadiach R2" firmy Archon.Nieruchomość położona jest Zabieńcu koło Piaseczna, w spokojnej i zielo...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 1 799 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2 . Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z...

  • 1 / 4
    Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż  dom w zabudowie dwulokalowej o pow. 90,1 m²+ działka 515 m² stan deweloperski.Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazde...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami
    1 / 14
    Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni urządzo...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Dom Gołków ul.

    Gołków

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość  na terenie Piaseczna.W  jej skład wchodzą : - dom 120 m2.- 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła s...