• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Srebrna

    Gdańsk » ul. Srebrna

    • 900 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą- wysoka jakość wykończenia- w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia- balko...

  • Mieszkanie Gdańsk Maćkowy ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 529 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładówprywatny ogród - idealny do relaksufunkcjonalny układ pomieszczeńspok...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Zimna

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Zimna

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- lokalizacja,- cicha spokojna dzielnica,- funkcjonalny układ pomieszczeń,- pełna infrastruktura handlowo- usługowa-blisko...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA HOT OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczna południowa ekspozycja okien- świetna lokalizacja- bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Joachima Lelewela

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Lelewela

    • 1 825 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowo wykończony apartament, położony na prestiżowym osiedlu Browar Gdański w sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku.AT...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane w sercu Gdańska - Wrzeszcz Górny, przy spokojnej ulicy, z dala o...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Legionów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Legionów

    • 949 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 10 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy | Gdańsk Wrzeszcz | Al. LegionówNa sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Powstania Styczniowego

    Gdańsk » ul. Powstania Styczniowego

    • 695 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!!!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie w otulinie lasu ze ścieżką spacerową prowadzącą aż do Matemblewa- ci...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 535 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 2-Pokojowe Mieszkanie w Centrum Wrzeszcza | Gotowe do ZamieszkaniaLOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Potęgowska

    Gdańsk » ul. Potęgowska

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- komfortowa lokalizacja,- nowoczesne, zamknięte oraz monitorowane osiedle,- cichobieżna winda,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość terenów zielonych,-...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 780 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 68,40m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4- piętrowym, wybudowanym przez renomowanego dew...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Izydy

    Gdańsk » Osowa » ul. Izydy

    • 535 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,37m2 na kameralnym osiedlu Botanika w Gdańsku Osowej.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:  -w pobliżu inf...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Ogarna

    • 730 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 24 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Inwestycyjna Perła na Starówce Gdańska - Apartament 30 m² w Topowej LokalizacjiLokalizacjaMieszkanie zlokalizowane w sercu Gdańskiej Starówki, przy ul. Ogarnej, idealnie wpisuje si...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i miejską wygodę? Ta wyjątkowa nieruchomość na parterze w Gdańsku jest stworzona właśnie dla Cie...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Płowce

    Gdańsk » Aniołki » ul. Płowce

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej zabudowie z 1929 położone przy ul. Płowce w jednej z najbardziej kameralnych i zi...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - Bliskość plaży i parku Reagana! - Liczne punkty usługowe, szkoły i przedszkola! - Szybki dojazd do centrum Gdańska i S...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2-pokojowe mieszkanie blisko morza na Przymorzu!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na 8. piętrze z 10. w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 499 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie w pełni wykończone - gotowe do zamieszkania od zaraz,- funkcjonalny układ - 2 pokoi na optymalnym metrażu ok. 43 m²,- duży balkon zapewniający doda...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 897 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica!- pełne zaplecze handlowo - usługowe!- umebluj po swojemu!-...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jesionowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jesionowa

    • 655 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta Dostępna Wyłącznie w Pepper House !ATUTY:- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- uslugowa,- piękna zrewitalizowana kamienica- miejsca postojowe tylko dla mieszkańców...