• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Dom Gdańsk Kokoszki ul. Żukowska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Żukowska

    • 1 269 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku - ul. ŻukowskaATUTY NIERUCHOMOŚCI:- spokojna, cicha okolica,- przestronne pomie...

  • Dom Gdańsk Jasień ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 529 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdańsku przy ul. Piastowskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - funkcj...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 614 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- SPÓŁDZIELCZO- WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU (możliwy zakup przez obcokrajowca)- 2 pokoje, oddzielna kuchnia- d...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Myśliwska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myśliwska

    • 1 199 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 15 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,48 m², położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Piecki-Migowo. To idealna...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    HOT oferta tylko w Pepper House !!! Morenowe Wzgórze | Elegancki apartament z dwiema sypialniami | 2 miejsca parkingowe | przestronna komórka lokatorska 10,30 m²WYJĄTKOWA OFERTAZap...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Darłowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Darłowska

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY: - niska zabudowa w bardzo spokojnej okolicy;- bardzo jasne i ciepłe mieszkanie- duża piwnica przynależna do mieszkania- dla mieszkańców...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Gen. Bora-Komorowskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bora-Komorowskiego

    • 1 190 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 12 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska na Przymorzu, półtora kilometra od mor...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 429 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!ATUTY:- świetna lokalizacja,- bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku tramwajowego),- pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsi...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 429 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-kompaktowe i funkcjonalne 28 m²,-wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej,-gotowe do wprowadzenia - b...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 099 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY:- nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane- 2 balkony - więcej przestrzeni do wypoczynku- bliskość morza i terenów re...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Skarpowa

    Gdańsk » Siedlce » ul. Skarpowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 16 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronny salon z bardzo wysokim sufitem (z klimatycznym zejściem 6 schodków)- 4 sypialnie- duża kuchnia z aneksem jadalnian...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 1 190 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowe osiedle Perspektywa,- budynki otulone lasem,- komfortowa lokalizacja blisko centrum,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKM/PKM,- pełne zap...

  • 1 / 4
    Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 100% udziałów/nakładów w lokalu handlowo-usługowym o powierzchni 25 m², zlokalizowanym w atrakcyjnej części Wrzeszcza, przy ul. Kośc...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Alfonsa Flisykowskiego

    Gdańsk » ul. Flisykowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m² Budynek z 2020 roku z windą 4. piętro w 4-piętrowym bloku Gotow...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 1 207 170 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 89,42 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.ATUTY...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Anastazego Wika-Czarnowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Wika-Czarnowskiego

    • 820 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 500 m od morza!- pełna infrastruktura handlowo-usługowa- budynek wyposażony w windę- możliwość podziału na 2 pokoje-...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Międzygwiezdna

    Gdańsk » Osowa » ul. Międzygwiezdna

    • 889 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 74,86 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdańska- Osowej. Idealne d...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 614 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ПРОПОЗИЦІЯ ДОСТУПНА ВИКЛЮЧНО В ОФІСІ PEPPER HOUSE!!ПЕРЕВАГИ НЕРУХОМОСТІ:кооперативно-власницьке право на приміщення (можливість купівлі іноземцем)2 кімнати, окрема кухнявеликий сад...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Łąkowa

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- główne atrakcje...