• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chwaszczyno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 639 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 19 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Atuty:- lokalizacja ścisłego Starego Miasta- ostatnie piętro ze słoneczną ekspozycją- przestronny taras (ok. 35 m2!)- wysoki standard wykończenia w minimalistycznym stylu- dwa miej...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Stefana Ramułta

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Ramułta

    • 529 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-ustawne pokoje,-pełna infrastruktura handlowo-usługowa,-bardzo dobra lokalizacja,-cicha i spokojna okolica,-niski czynsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam,Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w niezwykle spokojnej i cichej okolicy, idealne dla osób szukających miejsca blisko natury, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z m...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Różany Stok

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Różany Stok

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!ATUTY:- loggia z widokiem na zieleń, idealna na poranną kawę- oddzielna, duża kuchnia z oknem - spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrym dostę...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 569 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dostępne tylko w Pepper House!! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Kazimierza Wielkiego ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - jasny salon z aneksem,- ustawne 3 pokoje- duży balkon,- naz...

  • Skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie, 3 km od morza
    Skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie, 3 km od morza

    Gdańsk

    • 560 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Ustawne, słoneczne, dobrze skomunikowane, trzypokojowe mieszkanie w odległości 3 km. od morza Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy w odległości 1...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 699 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- Doskonała lokalizacja,- Bliskość terenów zielonych,- Ok. 20 minut spacerem do Mola w Brzeźnie,- Pełna baza handlowo - u...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 3 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA tylko w Pepper House!Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Bzowa

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bzowa

    • 630 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie w Gdańsku z Pięknym Widokiem i BalkonemMetraż i układMieszkanie o powierzchni 46,03 m², idealnie rozplanowane na 3 pokoje:Salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kaszubska Droga

    Gdańsk » Osowa » ul. Kaszubska Droga

    • 1 099 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- fenomenalny widok na jezioro Osowskie- kameralne, ogrodzone osiedle (tylko 60 lokali) - szybkie wydanie - kupujesz i się wprowad...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hilarego Koprowskiego

    Gdańsk » ul. Koprowskiego

    • 588 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycz...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270 m² (190 m²...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 599 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego. Nieruchomość idealna...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 529 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:-dwustronna ekspozycja (ciepło i słonecznie cały dzień!)-ustawne pokoje-pełna infrastruktura handlowo-usługowa-bardzo d...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE.ATUTY:- 3 pokoje - duży przestronny ogród (81m2)- wysoki standard wykończenia!- nowe budownictwo!- funkcjonalny rozkład pomieszczeń!- możliwość...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 884 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- monitorowane i strzeżone osiedle- mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość przejęcia najmu krótkoterminowego- prestiżowa in...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To idealna propoz...

  • Dom Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 1 100 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy szereg o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdań...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie balkon + przyna...