• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 999 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 653 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Bobrowa

    Gdańsk » Oliwa » ul. Bobrowa

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy niezależne pokoje z balkonem- piękny widok na las i morze- słoneczne wnętrze - budynek zlokalizowany przy ścianie lasu-...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Ciołkowskiego

    • 860 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż - Przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Zaspa-Rozstaje Lokalizacja: ul. Ciołkowskiego, Gdańsk Zaspa-Rozstaje Widok: z okien rozciąga się panorama miasta oraz Zatok...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 644 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 599 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 759 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Artura Grottgera

    Gdańsk » Oliwa » ul. Grottgera

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczna ekspozycja,- widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy,- funkcjonalny rozkład pomieszczeń,- doskonała komunikacja z całym Trójmiastem,- bogata infrastr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Junacka

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Junacka

    • 445 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE Przestronne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Oruni. Dla rodziny lub jako propozycja inwestycyjna pod wynajem. ATUTY NIERUCHOMOŚCI...

  • Mieszkanie Gdańsk Maćkowy ul. Starogardzka

    Gdańsk » ul. Starogardzka

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- miejsce postojowe- gustowne i nowoczesne budownictwo- świetnie skomunikowana okolica- zamknięte osiedle- duża piwnica- balkonLOKALIZ...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 659 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- cicha i spokojna okolica,- świetnie skomunikowane,- niska zabudowa,- dużo terenów zielonych i rekreacyjnych,- blisko obwodnicy,- pełna baza handlowo-usługowa...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 733 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 482 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Mazurska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Mazurska

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z widokiem na wody Zatoki położone zaledwie 4 minuty od plaży miejskiej w Brzeź...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 739 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Strakowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Strakowskiego

    • 639 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY:- mieszkanie po generalnym remoncie,- wysoki standard wykończenia,- bliskość komunikacji miejskiej,- przynależny ogródek oraz piwnica,- widok na tereny zielone i ogródek,- sł...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 771 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 683 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro