• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m², położone w zadbanym budynku z 2012 roku przy ul. Konrada Guderskiego w Gdańsku. Lokal gotowy d...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Dworska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Dworska

    • 615 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic - Brzeźno w Gdańsk. Nieruchomość położona jest przy ul. Dworskie...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 639 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!!!Atuty nieruchomości nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania funkcjonalny układ: salon z aneksem ku...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Potęgowska

    Gdańsk » ul. Potęgowska

    • 869 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ciche i spokojne osiedle,- cichobieżna winda!- blisko komunikacji miejskiej!- klimatyzacja,- dwie łazienki,- taras oraz balkon.CHARA...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 589 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 568 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Warneńska

    Gdańsk » ul. Warneńska

    • 640 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji z bogato rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową i komunikacy...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 470 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Wrocławska

    Gdańsk » Aniołki » ul. Wrocławska

    • 839 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Po generalnym remoncie!- Tylko ok. 10 min od ulicy Długiej!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Nowoczesny design- Sp...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 644 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Igielnicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Igielnicka

    • 649 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY: - idealna lokalizacja - ul. Igielnicka tuż obok Gdańskiej starówki i Motławy - gotowe do wejścia i wydania- idealne pod wynajem krótkotermino...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Gdańska

    Gdańsk » Brzeźno

    • 1 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 15 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie położone zaledwie 300 m od plaży oraz parku. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70 i dzieli się na:-...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 586 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Jakuba Wejhera

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Wejhera

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSEATUTY:- doskonała lokalizacja, 12 minut SKM Gdańsk Żabianka, 3 minuty do parku Przymorze, 10 minut do morza,- wymieniona instalacja elektryczna i hydra...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Macieja Kamieńskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kamieńskiego

    • 595 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Suchanino. Zaledwie 10 mi...

  • Lokal Gdańsk Orunia, Górna ul. Dywizji Wołyńskiej

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Dywizji Wołyńskiej

    • 999 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 10 516 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFFER AVAILABLE ONLY AT PEPPER HOUSE!!!Unique Investment Opportunity!Restaurant space for sale on Dywizji Wołyńskiej Street.Currently operating as an Italian restaurant under the n...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 079 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 14 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY:- fenomenalna lokalizacja - wysokiej jakości wykończenie- 2 niezależne sypialnie- pełna infrastruktura handlowa i usługowaCHARAKTERYSTYKAOferuje...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 349 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe budwonictwo 2022 rok- w pełni wyposażone- gotowe do zamieszkania- niska zabudowa- 10minut do plaży i 6 minut do...