• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY:- nowe budownictwo,- spokojna okolica,- wysoki standard wykończenia,- dwa miejsca postojowe,- duża komórka lokatorskaNIERUCHOMOŚĆ:Mie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 467 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm, Południe ul. Henryka Hubertusa Jabłoński...

    Gdańsk » Chełm » ul. Henryka Pobożnego

    • 849 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. JabłońskiegoUnikalne atuty nieruchomości:✨ Przepiękny widok na Żuławy - jedno z nielicznych mieszkań w okolicy, które oferu...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 339 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 340 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 324 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 849 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż tylko w Pepper House!ATUTY: - nowe budownictwo 2018r- gotowe do wejścia- świetna inwestycja w topowej lokalizacji Gdańska- taras- świeżo po remoncie - styczeń 2025- kom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 549 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowoczesne osiedle,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w obiekcie znajduje się siłownia do dyspoz...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 810 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Glazurowa

    Gdańsk » ul. Glazurowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atuty nieruchomości: - bliskość terenów zielonych,- wysoki standard wykończenia budynku,- atrakcyjny rozkład,- ustawne pokoje,- do własnej aranżacji,- dobrze skomunikowane,- nowocz...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Bulońska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Bulońska

    • 799 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis nieruchomości:Powierzchnia użytkowaIlość pokoi: 3 (salon, 2 sypialnie)Piętro: 2Toaleta i łazienka: osobne pomieszczeniaStan mieszkania: po remoncie (5 lat temu), gotowe do zam...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 608 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 522 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 834 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Dom Gdańsk Przymorze ul. Obotrycka

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obotrycka

    • 18 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Oferujemy Państwu na długoterminowy wynajem fantastyczny dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spok...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY: - 3 niezależne pokoje, - dwustronna ekspozycja,- gotowe do wprowadzenia, po remoncie- nowy sprzęt AGD w cenie po gwarancji - świetna lokalizacja 2KM do Gdańsk śródmieście! C...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 605 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ! HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdańsku Letnicy - Nowa Letnica.Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powier...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Prof. Romualda Cebertowicza

    Gdańsk » Chełm » ul. Cebertowicza

    • 495 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,50 m2 położone w świetnej lokalizacji blisko komunikacji miejskiej...