• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Prof. Stefana Myczkow...

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myczkowskiego

    • 629 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,60 m², zlokalizowanego w Gdańsku, przy ul. prof. Stefana Myczkowskie...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Łucznicza

    Gdańsk » ul. Łucznicza

    • 1 850 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 7 minuty autem do Obwodnicy Trójmiasta,- miejsce parkingowe za szlabanem,- 50 m do przystanku autobusowego,- 15...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Prof. Michała Siedleckiego

    Gdańsk » Osowa » ul. Siedleckiego

    • 1 295 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni użytkowej 108,8 m2 ( całkowitej z poddaszem 143m2 ) położony w jednej z najbardziej po...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Stanisława Lema

    Gdańsk » ul. Lema

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Idealne dla Pary lub pod inwestycje!- cichobieżna winda!- mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone!- wysoki...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Potokowa

    Gdańsk » ul. Potokowa

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż tylko w Pepper House! ATUTY: - piękny widok - duży, przestronny balkon - wydanie natychmiastowe- kameralna zabudowa - tylko 3 mieszkania na klatce - przynależy 10 m2 po...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 116 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 640 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 649 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Królowej Jadwigi

    Gdańsk » Chełm » ul. Królowej Jadwigi

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Pogodne - Gdańsk!Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na cichym i zielonym osiedlu Pogodne...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kazimierza Porębskiego

    Gdańsk » ul. Porębskiego

    • 525 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis nieruchomościOferujemy jasne i nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na zbiornik wodny Świętokrzyska II, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie narożne, (zachó...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 949 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 633 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 239 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 125 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 629 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!!!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Nowe budownictwo- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń- Wysoki standard wykończenia- Przestronne jasne mieszkani...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 593 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Zimna

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Zimna

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- lokalizacja,- cicha spokojna dzielnica,- funkcjonalny układ pomieszczeń,- pełna infrastruktura handlowo- usługowa-blisko...