• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grunwaldzka

    • 595 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!Lokal idealny pod wynajem lub na potrzeby prowadzenia działalności (kancelaria prawna, biuro rachunkowe, etc.)LOKALIZACJA: Atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mies...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 549 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ JASNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ- do własnej aranżacji -MIESZKANIE:Na sprzedaż ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Pszenna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Pszenna

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni ok. 32 m², położone w nowoczesnym budynku przy ul. Pszennej w samym sercu Gdańska.To idealna propo...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 16 472 zł cena
    • 568 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 568 m², zlokalizowaną w samym centrum Gdańska - Śródmieściu, przy ul. Trakt św. Wojciecha. Lokal monitorowany, goto...

  • Dom Gdańsk Łostowice ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 2 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY, DESIGNERSKI, ENERGOOSZCZĘDNY, WYGODNY DOM Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM I OGRODEM OD STRONY POŁUDNOWEJNIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie z nazwy...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Na Stoku

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Na Stoku

    • 630 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 14 m² - Gdańsk Śródmieście, ul. Na Stoku Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 14 m², położoną w centrum Gdańska, przy ul. Na Stok...

  • 1 / 4
    Blisko natury i centrum - działka pod dom 540 m²

    Gdańsk » ul. Stroma

    • 200 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 540 m², położonej w Gdańsku – Św. Wojciech, przy ul. Stromej. Działka ma kształt prostokąta (ok. 21,5 m x 25...

  • Mieszkanie Gdańsk Kiełpino Górne rynek pierwotny ul. Łagowska

    Gdańsk » ul. Łagowska

    • 850 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacjaNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Mariana Hemara

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Hemara

    • 3 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielni...

  • Dom Gdańsk Siedlce ul. Zakosy

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakosy

    • 980 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 22 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. ZakosyNa sprzedaż dom  - połowa  bliżniaka z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji G...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Władysława Biegańskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Biegańskiego

    • 599 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Gdańsku Wrzeszczu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta W najbliższej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo usługowe sklepy...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Różany Stok

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Różany Stok

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia!- bliskość szkoły!- bliskość infrastruktury handlowo - usługowej!- bliskość terenów zielonych!-...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Wrocławska

    Gdańsk » Aniołki » ul. Wrocławska

    • 975 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Po generalnym remoncie!- Tylko ok. 10 min od ulicy Długiej!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Nowoczesny design- Sp...

  • Mieszkanie Gdańsk Długie Ogrody ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » ul. Długie Ogrody

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY: - lokalizacja: Gdańsk Śródmieście, tuż przy Starówce - układ pomieszczeń: oddzielna kuchnia, dwa niezależne pokoje - wydanie natychmiastowe - idealne pod wynajem krótkotermi...

  • Dom Gdańsk Chełm ul. Damazego Tilgnera

    Gdańsk » Chełm » ul. Tilgnera

    • 2 300 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 18 111 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów,- Nowoczesny design,- Klimatyzacja,- Ogrzewanie podłogowe,- Dwa tarasy- Doskonała...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- dwupoziomowe,- możliwość zrobienia balkonu,- przynależne miejsce postojowe,- fantastyczna lokalizacja,- blisko komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, S...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Skarpowa

    Gdańsk » Siedlce » ul. Skarpowa

    • 780 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- spokojna okolica,- pełna baza handlowo- usługowa,- doskonała komunikacja,- duże możliwości aranżacyjne, - blisko centrum G...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 765 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 19 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Oferujemy apartament w samym sercu Śródmieścia wybudowany przez cenionego dewelopera Robyg, oddane do użytku w 2020r. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pre...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grzegorza Z Sanoka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grzegorza z Sanoka

    • 1 249 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY:- Lokalizacja- Ekspozycja okien na cztery strony świata- Po remoncie- Cicha i spokojna okolica- Garaż- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Blis...