• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
  • Krzyżowniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Polanki

    Gdańsk » Oliwa » ul. Polanki

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 2 POK. DO REMONTU, NA PARTERZE, BLISKO UL. POLANKI, BLISKO LASU, PRZEPIĘKNY WIDOK NA ZIELEŃLOKALIZACJAMieszkanie położone w spokojnej i cichej części Gdańska Oliwy, pod...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 690 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Przymorzu w budynku z windą!To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość morza, terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury miejskiej,...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Piotra Michałowskiego

    Gdańsk » Oliwa » ul. Michałowskiego

    • 619 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! ATUTY: - atrakcyjna lokalizacja - 12 min pieszo do stacji PKM Gdańsk Strzyża oraz przystanku tramwajowego,- cicha i spokojna okolica wśród ter...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Robotnicza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Robotnicza

    • 699 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY:- Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście- mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia- pełne wyposażenie w cenie- wysoki standard wykończenia- inwestycyjne/wakacyjne mieszk...

  • Rezydencja w Gdańsku, 7 pokoi, 4 łazienki, ECO
    1 / 16
    Rezydencja w Gdańsku, 7 pokoi, 4 łazienki, ECO

    Gdańsk

    • 2 890 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 11 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker OFERTA PRYWATNA ! Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z 2015 roku, położona w spokojnej częśc...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Prof. Stanisława Szpora

    Gdańsk » Chełm » ul. Szpora

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA:Ul. S...

  • Dom Gdańsk Strzyża ul.

    Gdańsk » Strzyża

    • 2 400 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, tuż obok wyjątkowego osiedla mieszkaniowego : GarnizonNa spokojnej, zielonej...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: LOKALIZACJA ! Dostęp do komunikacji miejskiej, licznych sklepów oraz całej infrastruktury mieszkalnej bliskość pla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Komety

    Gdańsk » Osowa » ul. Komety

    • 3 850 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji . Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 598 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Suchanino, ul. KurpińskiegoNa sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52 m², zlokalizowane w spo...

  • Lokal Gdańsk ul. Mazowiecka

    Gdańsk » ul. Mazowiecka

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu:góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka  - 20,1 m2,piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2Lokal jest us...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 11 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy powstały w wyniku połączenia dwóch mniejszych lokali - o pow. 87 m².Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powie...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 5 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 42,70 m² do wynajęcia!Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 5 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 44,30 m² do wynajęcia!Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 44...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kotwiczników

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kotwiczników

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Wintera, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wrzosy

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Wrzosy

    • 430 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI słoneczne, dwupokojowe mieszkanie funkcjonalny układ pomieszczeń osobna kuchnia mieszkanie z dużym pote...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jaglana

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jaglana

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m², położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska tuż przy hotelu Grano, w bezpośredni...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 1 649 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 10 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% PROWIZJI!Przestronny apartament 157,5 m² z garażem i tarasem | Gdańsk Osowa MIESZKANIE:Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m², położony w kameralnym budynku...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Sobótki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sobótki

    • 1 300 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 15 854 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu w centrum Gdańska!LOKAL:Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 82 m², położony na parterze budynku w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gda...

  • Lokal Gdańsk Przymorze ul. Lęborska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ - LĘBORSKA 25!KAMIENICA LĘBORSKA! Oferujemy na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej (poziom -1), położonej przy ul. Lęborskiej 25.  Wygodn...