• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Modliszów
  • Przychojec
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: nowocześnie wykończone, jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym, oraz komórką lokatorską (ok. 2,m/2), w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańs...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 3 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 14 piętro

    MIESZKANIENa wynajem wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę GdańskąOferujemy komfortowe mieszkanie położone na 14. piętrze, z którego rozpościera się spektaku...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Żukowska

    Gdańsk » ul. Żukowska

    • 366 100 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1046 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Param...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 545 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą:- salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2- pokój 9 m2- oddzielna kuchnia 5,1 m2- łazienka...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Żukowska

    Gdańsk » ul. Żukowska

    • 360 500 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Param...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Antoniego Lendziona

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Lendziona

    • 1 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: lokal z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym jak i do zamieszkania dla osób, które potrafią docenić piękno starych kamienic. Powierzchnia ujawniona w księdze wiec...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Myśliwska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myśliwska

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m²,  składające się z:- Salon z w pełni wyposażonym w sprzęt AGD aneksem kuchennym i wyjściem na balkon- Korytarz z szafą w za...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 1 249 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wybierz swoje pomieszczenie biurowe według swoich potrzeb! Cena netto- zapraszam do kontaktu !LOKALIZACJA:Biura znajdują się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 3- pokojowe, w którego skład wchodzą:- kuchnia z oknem i wydzieloną strefą jadalnianą - łazienka z wanną- pokój dzienny z wyjściem na balkon- 2 sypialnieNieruchomość z...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 1 149 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 14 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 649 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ BARDZO JASNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ- GOTOWE DO ZAMIESZKANIAMIESZKANIE: Ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone jest na cz...

  • Okazja - Dom blisko starówki Gdańśka
    1 / 11
    Okazja - Dom blisko starówki Gdańśka

    Gdańsk

    • 777 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnopstojący położony przy ul. Żarnowieckiej w rozwijającej się dzielnicy Gdańśka -Olszynka. To wyjątkowa okazja dla osób po...

  • 3pokoje I Angielska Grobla I Stare Miasto I Loggia
    1 / 16
    3pokoje I Angielska Grobla I Stare Miasto I Loggia

    Gdańsk

    • 1 571 650 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 21 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku przy ul. Świętej Barbary 11, na terenie prestiżowej inwestycji Angielska Grobla zrealizowanej przez dewelopera Gó...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m².Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia - w...

  • Mieszkanie Gdańsk Matarnia ul. Mjr. Mieczysława Słabego

    Gdańsk » Matarnia » ul. Słabego

    • 1 600 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m² z prywatnym ogrodem aż 236 m², położone na kameralnym i zielonym osiedlu przy ul. Słabego w Gdańsku - Matarni.To...

  • Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchnia mce parkingowe
    Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchn...

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia długoterminowo w urokliwej i zielonej dzielnicy Gdańsk Strzyża, ul. Chrzanowskiego (między Oliwą a Wrzeszczem) . Blisko do biurowców Olivia Gate, Arkońska...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Nieborowska

    Gdańsk » Chełm » ul. Nieborowska

    • 698 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię słońce, a Ty z filiżanką gorącej kawy wychodzisz na swój własny, 16-metrowy taras, by w ciszy celebrować początek dnia z widokiem na panoramę o...

  • Dom Gdańsk Oliwa ul. Arenda Dickmana

    Gdańsk » Oliwa » ul. Dickmana

    • 15 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Reprezentacyjny dom na wynajem - Gdańsk Stara Oliwa | 314 m² | idealny na siedzibę firmy, kancelarię lub klinikę**Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 314 m², położo...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 8 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 240 m² z biurem i zapleczem - Gdańsk Osowa. Położony w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd oraz sprawną logistykę.Na wynajem funkcjonalny magazyn...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grudziądzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grudziądzka

    • 749 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 22 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Gdańsk Wrzeszcz | Zajezdnia Wrzeszcz | 2 pokoje | 33,18 m² | balkon | fitness | miejsce parkingoweNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,...