• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Obrońców Poczty Polskiej

    Gdańsk » Śródmieście » pl. Obrońców Poczty Polskiej

    • 815 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Myczkowskiego

    Gdańsk » ul. Myczkowskiego

    • 999 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ: 4-pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie w jednej z najpopularniejszych lokalizacji Gdańskiej Morenie.Mieszkanie o powierzchni 73,20 m2 składa się z:- 4 pokoi; z duże...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 1 150 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,58 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jesionowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jesionowa

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy! 10 min do Manhattanu, 5 min do Galerii Bałtyckiej! W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, prz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Zaroślak

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Zaroślak

    • 484 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    INFORMACJA: JESIENIĄ 2026 ROKU KAMIENICA ZOSTANIE PODŁACZONA DO SYSTEMU CENTRALNEGO OGRZEWANIA!Na sprzedaż jasne, ustawne, wysokie, 2 pokojowe, położone w Gdańsku, w dzielnicy Śród...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 7 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, wykończone w...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 3 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NAJEM OKAZJONALNYKomfortowe trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym balkonem w inwestycji " Myśliwska Park"Nieruchomość o powierzchni  wynoszącej 61,5 m2 ( 58.53 m2 powierzchni u...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 479 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    OKAZJA INWESTYCYJNA, DWA MIESZKANIA WŁASNOŚC I PREFERENCYJNY NAJEM OD SPÓŁDZIELNI. 1. MIESZKANIE: (własność księga wieczysta) usytuowane na ostatnim piętrze o powierzchni 36m2, na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Turzycowa

    Gdańsk » ul. Turzycowa

    • 839 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65, 29 m², położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku (winda), w jednej z najbardziej poszukiwanych lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Doskonały układ mieszkania, dzięki czemu:-salon z aneksem kuchennym uzyskał wyjątkową przestrzeń, a mieszkanie sprawia wrażenie, iż jest większe niż w rzeczywistości. Ca...

  • 3 pokoje | Morena | garaż i komórka w cenie
    1 / 9
    3 pokoje | Morena | garaż i komórka w cenie

    Gdańsk

    • 1 099 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO 3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Morena | garaż + komórka Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzc...

  • Gotowa kawalerka z miejscem postojowym
    1 / 10
    Gotowa kawalerka z miejscem postojowym

    Gdańsk

    • 509 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym 33,91 m² | 1 piętro | winda | gotowa do zamieszka...

  • Nigdy niezamieszkane z ogródkiem 96 m²
    1 / 10
    Nigdy niezamieszkane z ogródkiem 96 m²

    Gdańsk

    • 683 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Gdańsk Łostowice | ul. Niepołomicka | 43,25 m² | wyso...

  • Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!
    1 / 12
    Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 1 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 22 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska – Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemn...

  • Kawalerka 10 min od plaży, widok na morze
    1 / 7
    Kawalerka 10 min od plaży, widok na morze

    Gdańsk

    • 474 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż kawalerka blisko morza – Gdańsk Żabianka 30,90 m² | widok na morze | osobna kuchnia | gotowa do zam...

  • 2 pokoje | Wzgórze Hoplity – Piecki-Migowo
    1 / 9
    2 pokoje | Wzgórze Hoplity – Piecki-Migowo

    Gdańsk

    • 598 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne 2 pokoje – Wzgórze Hoplity | Piecki-Migowo Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowan...

  • Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5m2 -Gdańsk Morena!
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5m2 -Gdańsk Morena!

    Gdańsk

    • 748 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m² Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m², po...

  • Komfortowe 54 m² z balkonem, 1 piętro
    1 / 10
    Komfortowe 54 m² z balkonem, 1 piętro

    Gdańsk

    • 713 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m² z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoi Gdańsk Orunia Górna | 1 pi...

  • Kawalerka 35,8 m² z ogródkiem i piwnicą
    1 / 5
    Kawalerka 35,8 m² z ogródkiem i piwnicą

    Gdańsk

    • 444 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem – 35,80 m² | parter | po remoncie Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerk...

  • 2 pokoje po remoncie, balkon, piwnica
    1 / 5
    2 pokoje po remoncie, balkon, piwnica

    Gdańsk

    • 598 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części Gdańska Na sprzedaż funkcjonalne i starannie...