• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 799 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno, Walecznych
    1 / 10
    Mieszkanie Gdańsk Brzeźno, Walecznych

    Gdańsk

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w nadmorskiej części Gdańska - Brzeźnie, zaledwie ok. 400 metrów od plaży i promenady. [url] To propozycja dla osó...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 660 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z DWUSTRONNĄ EKSPOZYCJĄ! MOŻLIWE 3 POKOJE! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa.LOKALIZACJA:Nieruchomość położo...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m².Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia - w...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 650 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY:-morze w zasięgu krótkiego spaceru,-bezpośrednie sąsiedztwo Parku Reagana - dużo zieleni i przestrzeni,-szybki dostęp do sklepów i usług,-bard...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 719 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA W PEPPERHOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 15 minut spacerem do plaży oraz do stacji SKM Gdańsk Oliwa,- bardzo dobra komunikacja- słoneczny balkon,- osobna kuchnia z oknem,- jas...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 439 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza.ATUTYPanoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na par...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !KAWALERKA Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM - WRZESZCZ, UL. SŁOWACKIEGOMieszkanie, które łączy miejski styl życia z kojącym widokiem na naturę. Ta ofert...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCHATUTY:- do własnej aranżacji,- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- usługowa,- dwustronna ekspozycja,- blisko komunikacji miejskiej.- miejsce...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 4 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem Mot...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Słowiańska

    Gdańsk » Oliwa » ul. Słowiańska

    • 3 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m², położone przy ul. Słowiańskiej 30 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, Gdańsk Oliwa.Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi, Wilhelma Stryjewskiego
    Mieszkanie Gdańsk Stogi, Wilhelma Stryjewskiego

    Gdańsk

    • 339 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku położonym w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, tj. Stogi. Na słoneczne mieszka...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwskie Wzgórze

    Gdańsk » ul. Myśliwskie Wzgórze

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- po kapitalnym remoncie,- piętro 4 z 4 z ładnym widokiem na przestrzał,- budynek z windą,- zwierzęta mile widziane,- miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul. Słupska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Słupska

    • 3 690 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 23 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! Jeśli szukasz domu w Centrum miasta, doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej, a jednocześnie niskiej zielonej zabudowie to jest nieruchomość przeznaczona właśni...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Bydgoska

    Gdańsk » ul. Bydgoska

    • 715 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    TYLKO U NAS! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzen...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 984 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe, przestronne, klimatyczne, mieszkanie położone w odnowionej wrzeszczańskiej kamienicy.Mieszkanie jest położone na trzecim (ostatnim) piętrze budynku. Ma po...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Olimpijska

    Gdańsk » ul. Olimpijska

    • 1 300 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gustownie urządzone, dwupoziomowe- 4-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 121,10 m2.Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon z jadalnią (z salonu w...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, Łostowice.Zostań pierwszym najemcą.Z przyjemnością prezent...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliana Tuwima

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Tuwima

    • 619 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych częściGdańska - Wrzeszcz/Aniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonałalokalizacja dla osób ceniących bliskość...