• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wronin
  • Jelna
  • Habdzin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Gospody

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Gospody

    • 819 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania oddalonego zaledwie 15 minut spacerem od morza. Idealna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejs...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 2 550 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice.Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęci...

  • Apartament inwestycyjny - Gdańsk Oliwa, Piastowska
    Apartament inwestycyjny - Gdańsk Oliwa, Piastowska

    Gdańsk

    • 1 187 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 26 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Doskonała oferta inwestycyjna - wysoka stopa zwrotu! Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem, położony w zielonej i prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Wyjątkowy układ...

  • Mieszkanie 2 pokoje, Gdańsk, Orunia
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje, Gdańsk, Orunia

    Gdańsk

    • 680 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m², zlokalizowane w Gdańsku – dzielnica Orunia Górna. Wszystkie zdjęcia (22) oferty znajdziecie...

  • Wynajem mieszkanie studenckie
    1 / 3
    Wynajem mieszkanie studenckie

    Gdańsk

    • 1 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme mieszkanie studenckie w Gdańsku Brzeźnie studentom, najchetniej medycyny. lecz nie tylko od 1.10.2026r Ul. Dunikowskiego7 Do wynajęcia, najchętniej studentom medycyny, fa...

  • Dom Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 949 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy szereg o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdań...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO U NAS!ATUTY:- doskonała lokalizacja- 700 m od morza- cicha i spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo-handlowa- idealne na inwestycję- Park Reagana i Park...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 949 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wolności

    Gdańsk » Nowy Port » pl. Wolności

    • 759 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej części Gdańska Nowy Port. Mieszkanie jest po remoncie(wymienione zostały również instalacje el...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! ATUTY: - blisko morza- po generalnym remocie- układ pomieszczeń- wydanie natychmiastowe- bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia CHARAKTERYTSYKA:Na...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 500 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy,...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Suchanino » ul. Powstańców Warszawskich

    • 730 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 63,56 m2. W jego skład wchodzą:- salon 16 m2 z wyjściem na balkon 5 m2- pokój x 3 (10,5 m2/ 8,5 m2/ 8,5 m2)- oddzielna ku...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Jaworzniaków

    Gdańsk » ul. Jaworzniaków

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.BUDYNE...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Tytusa Chałubińskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Chałubińskiego

    • 590 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BUDYNEK: lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych, wybudowanym w technologii wielkiej płyty. Dach pokryty papą. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie techni...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 2 850 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 739 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    *Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa*Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnejdzielnicy Zaspa w Gdańsku. Lokal usytuowany jest na 7 pi...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Franciszka Liszta

    Gdańsk » Suchanino » ul. Liszta

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI po kapitalnym remoncie obejmującym również instalację hydrauliczną wykończone gotowe do wprowadzenia od zaraz funkcjonalny układ pomieszczeń: salon, sypial...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 1 740 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 90 m², położony na 8 piętrze w 17-piętrowym budynku z 2023 roku.Układ mieszkania: przestronny sa...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 859 999 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 24 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!!NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, GDAŃSK LETNICA!MIESZKANIE:Jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni uży...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 799 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład...