• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Dom wolnostojący z dużym potencjałem

    Gdańsk

    • 1 999 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 10 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż atrakcyjny d...

  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż Gdańsk Kokoszki

    Gdańsk » Kokoszki

    • 580 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2. Nieruchomość położona w miejscowości Gdańsk, dzielnica Kokoszki.Działka znajduje się w części dzielnicy, która ma zapewniony...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 867 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 17 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 17 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • NIespotykane miszkanie z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątk...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Komety

    Gdańsk » Osowa » ul. Komety

    • 3 850 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem oraz miejscem postojowym na posesji . Apartament znajduje się na parterze domu jednorodzinne...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w śródmieściu Gdańska przy ul. Rajskiej.  Lokal znajduje się w budynku z lat 50-tych, wybudowanym z cegły.  Mieszkanie składa s...

  • Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą
    1 / 9
    Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą

    Gdańsk

    • 667 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszk...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów

    Gdańsk

    • 469 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w bloku z windą z 1975r. Budynek po remoncie klatki i elewacji, ocieplony. Wok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 66 m², 3 pokoje, winda, Chełm
    1 / 8
    66 m², 3 pokoje, winda, Chełm

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicą Gdańsk Chełm | 3 pokoje | 4 piętro | winda | świe...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 470 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesna, jasna kawalerka na cenionym osiedlu Lawendowe Wzgórza , zaprojektowana tak, żeby maksymalnie wykorzystać każdy metr i jednocześnie dać poczucie przestrzeni. Ideal...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. prof. Józefa Więckowskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Więckowskiego

    • 859 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, które daje przestrzeń dziś i na przyszłość Są mieszkania, które ogląda się bo trzeba. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to może być Twój dom . T...

  • 150 m2 Lokal do wynajęcia Gdańsk - Niedźwiednik
    1 / 10
    150 m2 Lokal do wynajęcia Gdańsk - Niedźwiednik

    Gdańsk

    • 6 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy 1-poziomowy o powierzchni 150 m² ( 20 x 7,5 m, też możliwy wynajem powierzchni mniejszej niż 150 m2 ) w budynku przy ulicy ul. Niedźwiednik w Gdańsku, do...

  • Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo
    1 / 16
    Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo

    Gdańsk

    • 814 777 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z tarasem | Baltic Line | Sobieszewo Cena: 814 777 zł brutto (możliwość odliczenia 23% VAT) Na sprzedaż elegancki apartament o funkcji mieszkalno-inwestycyjnej, zlokal...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Henryka Sienkiewicza

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sienkiewicza

    • 1 249 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym ś...

  • Dom Gdańsk Lipce ul. Jagatowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Jagatowska

    • 4 199 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 20 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny DOM  wolnostojący w Gdańsku Lipcach w cichej i spokojnej okolicy.  IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI Opis nieruchomości:Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o p...

  • Mieszkanie Gdańsk Strzyża ul. Grzegorza Fitelberga

    Gdańsk » Strzyża » ul. Fitelberga

    • 1 449 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 12 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ DWUPOZIOMOWEGO MIESZKANIA W ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANEJ DZIELNICY GDAŃSKA!MIESZKANIE:Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w świetnej dzielnicy Gdańska...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Wileńska

    Gdańsk » ul. Wileńska

    • 859 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem i mieszkanie, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń. To 4-pokojowe mieszkanie na Morenie to idealne miejsce dla rodziny, któ...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mostek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Mostek

    • 560 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 21 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 25,84 m² | widok na rzekę | do wejściaNa sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,84 m², zlokalizowana w nowej inwestycji Murapol...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Eugeniusza Węgrzyna

    Gdańsk » ul. Węgrzyna

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze o powierzchni 38,14 m2 przy ul. E. Węgrzyna na gdańskim Jasieniu. Klimatyzacja!!  LOKALIZACJA: mieszkanie znajduje się w Gdańskiej dz...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grzegorza Fitelberga

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Fitelberga

    • 1 449 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 12 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro