• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Dom Gdańsk Jasień ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zielony Stok

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zielony Stok

    • 929 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą,- wysoka jakość wykończenia- kameralny budynek,- spokojna, zielona okolica,- garaż,- słonec...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 639 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 25 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Atuty:- lokalizacja ścisłego Starego Miasta- ostatnie piętro ze słoneczną ekspozycją- przestronny taras (ok. 35 m2!)- wysoki standard wykończenia w minimalistycznym stylu- dwa miej...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Życzliwa

    Gdańsk » ul. Życzliwa

    • 779 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m² Położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 1 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 31 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy szuka nowego właściciela!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gdańska, przyciągając miłośników historii, kultury i miejski...

  • Mieszkanie Gdańsk Przeróbka ul. Sienna

    Gdańsk » ul. Sienna

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!! HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska przy ul. Siennej. To doskonała propozyc...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kazimierza Porębskiego

    Gdańsk » ul. Porębskiego

    • 470 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATUTY:- słoneczna południowo-zachodnia ekspozycja,- przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu - prywatny ogródek,- kameralny 3-piętrowy budynek,- zadbane, ogrodzone osiedle - z...

  • Mieszkanie Gdańsk Błonia ul. Rzęsna

    Gdańsk » ul. Rzęsna

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum Gdańska i gdańskiej Starówki- szybki wyjazd na S7 oraz Trasę Sucharskiego- mieszkanie p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Borkowo ul. Stylowa

    Gdańsk » ul. Stylowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralna zabudowa!- gotowe do wprowadzenia!- jasne, przestronne wnętrze!- słoneczne mieszkanie!- dwupoziom...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Konstantego Bergiela

    Gdańsk » ul. Bergiela

    • 599 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!!ATUTY:- spokojna i dobrze skomunikowana lokalizacja,- wygodny układ pomieszczeń,- miejsca parkingowe za szlabanem,- w pobliżu liczne tereny zielone,- 4 m...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,8 m², zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańsk Zaspa przy ul. Pilotów...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zakopiańska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakopiańska

    • 649 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!! Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 16 minut spacerem od popularnej Gdańskiej...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Stanisława Lema

    Gdańsk » ul. Lema

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowoczesny apartamentowiec z recepcją oraz ochroną- 3 cichobieżne windy,- mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposa...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na Morenie przy Ulicy Piecewskiej.Prężnie rozwijająca się dzielnica ze świetną komunikacją, z pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!ATUTY:- Lokalizacja,- Bliskość komunikacji miejskiej,- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobn...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 649 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Blisko Starówki i Długiego Targu- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Bardzo dobra komunikacja miej...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 669 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Trzy  pokojowe mieszkanie z 2016 roku Łostowicach!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy ustawne pokoje- funkcjonalny układ- nowocześnie wykończon...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Krzysztofa Komedy

    Gdańsk » skwer Komedy

    • 599 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne osiedle,- mieszkanie gotowe do wejścia,- ogródek,- bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bolesława Leśmiana

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Leśmiana

    • 948 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atuty nieruchomości:- wykończone pod klucz!- idealna lokalizacja- nowoczesne strzeżone osiedle- balkon- wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicyLokalizacja:Mieszkanie położone je...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!ATUTY:-nowe budownictwo-wydzielona sypialnia-wydzielona kuchnia-ogródek-miejsce parkingowe naziemneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje s...