• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Stylowa

    Gdańsk » ul. Stylowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie wykończone na wysoki standard, duży salon ok 37m2, możliwość wydzielenia 4 pokoi, garaż dwustanowiskowy, mieszkanie nowe- nikt jeszcze nie mieszkał!LOKALIZACJA:Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DOSTĘPNE OD czerwca 2026 - NAJEM OKAZJONALNY Minimalny okres najmu - 18 miesięcy.Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD dwupokojowe MIESZKANIE o pow. 38m2, położon...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Wacława Kłoczkowskiego

    Gdańsk » ul. Kłoczkowskiego

    • 445 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z ogrodem | 33,10 m² | Gdańsk Zakoniczyn | ZieleńNa sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m², położona na parterze w 3-piętrowym budynku z 200...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe ul. Olimpijska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Olimpijska

    • 640 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum ora...

  • 2 pokojowe mieszkanie | 2 km od Śródmieścia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NASSzukasz mieszkania w dobrej cenie blisko centrum Gdańska? Sprawdź naszą najnowszą ofertę!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Gdańsku przy u...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zakopiańska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakopiańska

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Siedlce) o powierzchni użytkowej 60,22 m2. W jego skład wchodzą:- 4 pokoje (16,17 m2;...

  • 4 pokoje 89 m² z windą i parkingiem – Gdańsk
    1 / 15
    4 pokoje 89 m² z windą i parkingiem – Gdańsk

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m² przy ul. Budapesztańskiej 19 w Gdańsku, na osiedlu Słoneczniki w Pieckach-Migowie. Mieszkanie jest gotowe do za...

  • Mieszkanie Gdańsk do remontu
    1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk do remontu

    Gdańsk

    • 299 990 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 38,75 m² | parter | Gdańsk Górki Zachodnie | do remontu Cena: 299990 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,75 m² położone na parterze w spokojnej i zielonej części...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie
    Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 580 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Doskonale skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy ok. 100 m., tramwajowy 130 m., przystanek PKM Gda...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Mariana Smoluchowskiego

    Gdańsk » Aniołki » ul. Smoluchowskiego

    • 945 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska-  Aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna pro...

  • Działka Gdańsk Siedlce ul. Zakosy

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakosy

    • 980 000 zł cena
    • 514 m2 powierzchnia
    • 1 907 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem i  widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. ZakosyNa sprzedaż działka zabudowana starym domem (połowa bliżniaka) z ogromnym potencjałem, położona w jednej z...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko rynek pierwotny ul. Kozacza Góra

    Gdańsk » ul. Góra

    • 620 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w kameralnym budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna propozy...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Gospody

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Gospody

    • 499 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 21 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Idealne pod najem krótko jak i długo terminowy! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - gotowe do zamieszkania- piwnica,- bliskość morza,- na pograniczu Gdańska i Sopotu,- bliskość sklepów, przyc...

  • Dom Gdańsk Matarnia ul. Lirowa

    Gdańsk » Matarnia » ul. Lirowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ pomieszczeń,- nieruchomość bezczynszowa,- ogromny potencjał aranżacyjny całej nieruchomo...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Aniołki » ul. Powstańców Warszawskich

    • 3 250 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie,- inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl,- wysoki standard wykończenia i pełne...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 1 100 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Św. Barbary

    Gdańsk » ul. Barbary

    • 1 280 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W  PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2- druga linia zabudowy od Motławy i Mariny- 4  pokoje- pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aldony

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aldony

    • 1 990 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 20 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA PEPPERHOUSE!Architektoniczna perła na mapie Starego WrzeszczaATUTY NIERUCHOMOŚCI:- unikatowy apartament w kamienicy z 1901 roku- projekt renomowanej gdańskiej prac...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 579 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Cicha i spokojna okolica- Bliskość komunikacji miejskiejLOKALI...

Gdańsk » ul. Góra

    • 1 390 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 16 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Kameralna inwestycja - tylko 4 lokale w całym budynku, co gwarantuje prywatność i unikalny, sąsiedzki charakter.- Bezpośrednie sąsiedztwo lasu - położenie w o...