• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Róży Ostrowskiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Ostrowskiej

    • 620 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz. To dos...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Opacka

    Gdańsk » Oliwa » ul. Opacka

    • 1 247 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 20 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!!ATUTY:- okolica Parku Oliwskiego- w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa- blisko do SKM, tramwaju i przystanków autobusowych- nowoczes...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 719 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ z osobną kuchnią,- prywatne miejsce postojowe za szlabanem,- spokojna, kameralna okolica,- plac zabaw tuż przy b...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Bronisława Czecha

    Gdańsk » ul. Czecha

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, PKM)- duży, słoneczny balkon, -...

  • Dom Gdańsk Bysewo ul. Grzybowa

    Gdańsk » ul. Grzybowa

    • 1 940 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 10 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY:- duża działka zapewniająca prywatność (1861 m²)- położenie w otoczeniu lasu - cisza i kontakt z naturą- funkcjonalny układ pomieszczeń...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Ławnicza

    Gdańsk » ul. Ławnicza

    • 1 249 050 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m² położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50., przy spokojnej ulicy Ławniczej w ścisłym centrum Gdańska. Lokal zna...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Gen. Elżbiety Zawackiej

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Zawackiej

    • 549 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego budynku.  ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie got...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Wiewiórcza

    Gdańsk » ul. Wiewiórcza

    • 549 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 44,8 m²LOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane na ulicy Wiewiórczej w cichej i zielonej okolicy, otoczonej zabudową domów szeregowych. To idealne mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Pagórkowa

    Gdańsk » ul. Pagórkowa

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska oraz obwodnicą Trójmiasta!- Wysoki standard wykończeni...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mariana Seredyńskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Seredyńskiego

    • 689 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdańska,- pełne zaplecze usługowo- handlowe na wyciagnięcie ręki,- kameralny, zadbany budynek z lat 90', wpisujący się w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem.ATUTY doskonała lokaliz...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 597 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY:- duży, zadaszony balkon z ekspozycją południową- oddzielna, jasna kuchnia - mieszkanie dwustronne - bardzo dobre doświetlenie- dodatkowo wygłuszone ściany od strony sąsiadów...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 7 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERA !! TYLKO  U NAS! ATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Ogrzewanie podłogowe- Fotowoltaika- Okna wielkoformatowe- Nowoczesny design- Lokalizacja- Garaż w bryle b...

  • Dom Gdańsk Borkowo ul. Wiosenna

    Gdańsk » ul. Wiosenna

    • 1 550 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 10 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku, położony na granicy Gdańska, z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie, wyposaż...

  • Dom Gdańsk Jasień rynek pierwotny ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi...

  • Dom Gdańsk Jasień rynek pierwotny ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 525 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przytulne, ustawne mieszkanie,- dwustronna ekspozycja - zachód od salonu,- komfortowa lokalizacja,- dobrze skomunikowane,- cicha, spokojna okolica,- pełne zap...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT oferta tylko w Pepper House !!!Elegancki apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Morenowe Wzgórze - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. To idea...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- do...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 669 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,72 m², położone przy ul. Myśliwskiej w bardzo atrakcyjnej i pożądanej dzielnicy Mo...